Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alaplap ilyen plusz szolgál...

Szabó Gy kérdése:

Az alaplap ilyen plusz szolgáltatást nyújt:Smart Swith és Dr. Debug. Mik ezek és egy egyszerű felhasználó, játékos használja-e őket?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 20:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nekem pont ASRock P67 Pro3 lapom van és amit először kaptam annál azért voltak dolgok, de ez kicserélt példány ezen még működik, de meddig...

Szóval én sajnos nem tudok róla elfelejtkezni :D

sajna...

2011. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
És akkor végül mire is használod?
2011. dec. 18. 20:35
 13/22 anonim ***** válasza:
Mit pontosan?
2011. dec. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Panda Péter ***** válasza:
az Etron egy gyártó, de sajnos az ő USB3 vezérlőikkel szerelt lapok sokszor hibásan működnek (lefagynak, kékhaláloznak), ezért nem ajánlott az ilyen vezérlővel szerelt lapok megvétele.
2011. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha arra értetted mit kezdek ezekkel Smart Swith és Dr. Debuggal hát semmit.

Az Etron buggal meg az első találkozásom meg szépre sikeredett.

2011. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Akkor,ha jól értelmezem az Etron USB3-nak semmi köze Dr.Debug-hoz?
2011. dec. 18. 20:42
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi.
2011. dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Panda Péter ***** válasza:

az a Dr Debug szerintem olyasmi lehet, hogy ha nem tud bebootolni a rendszer, akkor valami visszajelzést ad, hogy mi lehet az oka (az asusnál van ilyen LED-es visszajelzés, gondolom ez is vagy LED-ekkel, vagy 7 szegmenses kijelzővel operál).

a smart switch ggőzöm sincs mi lehet, de most nem is fogk utánanézni. problem? :D

2011. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Majd utána nézek ezeknek ha lesz időm.

Na mindegy a lényeg hogy ezeket a lapokat ne vedd.

2011. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Ahogy látom ti se nagyon tudtok a témához hozzászólni,mivel nem foglalkoztok vele,pedig ti jártasak vagytok a számítástecnikában.Úgy néz ki jelentéktelen a dolog,csak a kíváncsiságomból jött a kérdés.Ebből kiindulva nem foglalkozok vele,hogy Debugos-e,illetve Smartos-e.Köszönöm a segítségeteket.

Jó éjszakát

2011. dec. 18. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!