Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mindennapi használatra milyen...

Mindennapi használatra milyen stabil konfigot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

nem kell komolyabb játékra csak néha wowzni szoktam picit de az se kell full grafikán, amúgy csak torrentezni, netezni filmet nézni szoktam (teszem hozzá filmet általában full hd-ba/bd50-be szoktam nézni). ha jól tudom erre elég egy olcsóbb vga/proci meg minél több ram.

csak a következő dolgok kellenek:

-cpu

-vga

-ram

-alaplap


2011. dec. 19. 22:39
 1/3 Panda Péter ***** válasza:
írjál egy árat, aztán talán tudunk mondani valamit, bármit.
2011. dec. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
150 ft körül költenék rá max de nem feltétlen kell ennyinek lenni lehet olcsóbb is picivel drágább is de ilyen ár tájékán gondolkoztam
2011. dec. 20. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Erre a 4 dologra teljesen felesleges elköltened 150-et.

Itt van pl ez:


Alaplap:

[link]

CPU + IGP:

[link]

RAM:

[link]


Összesen: 66.431 Ft, modern, és bőven elég arra amiket írtál, még sok is. 4 magos CPU, 320 shaderes DX11-es IGP-vel, meg sem kottyan neki a HD film vagy a wow, és ahhoz képest még keveset is fogyaszt.

Általános felhasználásra én ezt venném, ilyen felhasználás mellett ezzel a géppel jó sokáig kihúzod az tuti.

Csak legyen hozzá egy jó tápod is, pl FSP Hexa 400W vagy Chieftec CTG400.

2011. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!