Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újratelepitettem a gépemet,...

Újratelepitettem a gépemet, és azóta nem tudom az Epson nyomtatómat visszatelepíteni, nem ismeri fel a gépem a nyomtatót pedig jól van csatlakoztatva. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Üdv.

be van kapcsolva a nyomtató?

2011. dec. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ott kezdődhet a probléma,hogy az usb csatlakozó sem jó,mert a rendszer nem telepitette a drivert hozzá.Dugj be valami mást ha azzal sem jó akkor usb hiba.Azt az eszközkezelőbe javithatod.

A nyomtató programját feltelepitetted vagy azt se engedi?

2011. dec. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bembinó ***** válasza:
Jól van bedugva? Be van kapcsolva? Fel van telepítve a driver ? Netán ez mind megvan akkor próbáld meg másik usb-n.
2011. dec. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 legendavagyok01 ***** válasza:
Mégis: milyen típusú nyomtató és milyen oprendszer?
2011. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bedugtam rendesen, bekapcsoltam. XP- Epson nyomtató
2011. dec. 20. 13:55
 6/10 legendavagyok01 ***** válasza:
Epson... Típusa?
2011. dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A gyári telepitő cd-t elinditottad és telepités közben amikor a nyomtatót bekapcsolt állapotban rá kell dugni a számitógépre akkor nem ismerte fel a nyomtatót?Mást próbáltál arra az usb-re rádugni?


Az,hogy nem ismeri fel a gép a nyomtatót az most teljesen lényegtelen mi a tipusa a nyomtatónak!

2011. dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat már megoldodott a probléma.
2011. dec. 20. 15:42
 9/10 folker válasza:

Üdv!


Az általad leírt problémával küzdök már jópár napja.

Valószínűleg hasonló problémánk volt/van, tudnál segíteni neked hogyan oldódott meg?

2012. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Üdv! Bár régi a kérdés, de megírnád, hogyan sikerült, mert nekem is ez a probléma lépett fel.
2013. dec. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!