Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Irásvédett lett sd kingstone...

Irásvédett lett sd kingstone 8Gb memóriakari amikor átraktam?

Figyelt kérdés

Üdv!


Van egy sd/8Gb -os memória karim.


Ez eredetileg a fényképezőmben volt, de átraktam a tablet -embe, és ott ment, meg minden, sokszor raktam már át, de most utoljára amikor vissza akartam rakni a fényképezőbe azt irta ki hogy írásvédett...


Utána a tablet -nél is azt írta ki...


Megnéztem azt a kis pöcköt ott ami a kari jobb oldalán van

"lock" (zár) az sosem birizgáltam de most megnéztem mindkét oldalon, mármint zár, és nem zár -on is de semmi.


Most beleraktam a gépembe, és itt is ezt írja ki...


Hogy tudnám feloldani? Mert nem látok olyan opciót, megpróbáltam formázni, de semmi mert arra hivatkozik hogy tegyem elérhetővé, vagyis vegyem le róla az írásvédettséget.


2007 -ben vásároltam, azthiszem 2 nappal a 3 éves garancia után halt be... mint valami időzítő :@


Lehetséges hogy már "öreg"? de ezt nem tartom valószínűnek, mert van egy samsung 128Mb -os om is, anno még egy nokiában volt 2003-ban, és nagyon sokat strapáltam már de még jó.



A helyesírásomért elnézést kérek, akinek nagyon szemet szúrna :) Ilyenkor jönnek azok a hozzászólások hogy kérhetnék karácsonyra helyesírási szótárat, már van :D


2011. dec. 21. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem is voltak hasonló problémáim, aztán nem tudtam megoldani, meg szervizben se, szóval kihajítottam a pcsába

Nem tudom... keress valami eszközt, ami tök lesz*rja hogy a nokia és a tabet mit írt rá, és próbáld meg azzal. Linux, másfajta telefon, ilyesmi... néha beválik. Ha fizikailag nem írásvédett (már ha lehetséges ez egyáltalán) akkor valamilyen eszközzel v programmal csak le lehet gyalulni teljesen. És akkor majd újraformázza az, amiben használod. Vezess bele 220-at :D

2012. febr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

illetve nem dobtam ki, csak nem használom.

Egyébként valami névtelen (4-es osztályú, ami fogalmam sincs mit jelent) SDHC kártyám van. Egyik cucc felismeri, másik nem. Tehát fizikailag rendben van, csak ez a sok gyökér elb*szott kütyü valamit ráírt amit nem kellett volna. Egy ideig használtam a telefonomban, most meg nem látja. Másik memóriakártyát meg lát. Úgyhogy a telefon sem rossz. Szervizben is csak vakarják a tök.. fejüket.

2012. febr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Van egy új megoldás erre a problémára. Nekem évekig nem működött fényképezőben a kártya, rájöttem, hogy a pöcök mozog nem csak fel-le hanem ki és befelé is lehet nyomkodni 1-2 milimétert. Be kell nyomni és leragasztani szigszalaggal benyomott állapotban, és az addig nem működő kártya egyszercsak elindul. Legalábbis nálam 2 év után ez történt.
2014. febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!