Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb tápegység?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a véleményetekre

FSP Hexa 500w vagy Chieftc ctg 500w

Melyik a biztonságosabb halkabb

Tudom h a hexa kábelei rövidebbek de azt meglehet oldani egy toldással nem? és menyi egy olyan toldás?


2011. dec. 23. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én inkább a chieftc -t ajánlom, toldással biztos nem kell majd bajlódni, és ez is eléggé megbízható. Nekem hexa van de véleményt még nem tudok róla mondani mert csak 2 órája van bent :DD (nem kellett toldanom kilett centizve)
2011. dec. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:D köszi és neked a házad alsó tápos?

és ha neked a ctg tetszett akkor miért nem azt vetted ha kérdezhetem?

2011. dec. 23. 01:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, én inkább a Hexára szavazok! Az a toldás már semmi, és azért a pénzért minőségi tápot kapsz! Na nem mintha a Chieftech nem lenne minőségi...
2011. dec. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tökmindegy. Ha a toldozgatni is csak akkor kell ha alsó tápos házba a hátsó "tálca" mögött vezeted el.

Vedd amelyik szimpatikusabb.

2011. dec. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

+1 a CTG500-ra.

Már csak azért is mert én nem szeretem toldozgatni a kábeleket... minél több toldás annál több hibalehetőség az érintkezéseknél, meg amúgy is, minek, ha hasonló áron van olyan táp is ami kb ugyan olyan jó és nem kell toldozgatni semmit...

2011. dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!