Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nos én most kaptam egy vadonat...

Nos én most kaptam egy vadonat új számítógépet és szeretek játszani, és új videókártyát lehet bele tenni hogy elvigye a COD 4, NFS Hot Pursuitot a régebbit szoval a középkategoriás játékokat?

Figyelt kérdés
gép adatai Alaplap egy ASUS P5G41T-M LX:PCI-E,DDR3,INTEGRÁLT VGA:INTEL GMA X4500,CHIPSET:INTEL G41,2DB 2GB RAM,INTEL PENTIUM INSIDE DUAL-CORE 3.20 Ghz 2mb cACHE LGA775 65W
2011. dec. 25. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát attól függ menyit szánsz az új kártyára. Mert ugye ezzel az integrált vga val nemleeht játszani csak képet ad és anyi. Ha írsz egy keret amenyit rászánsz akkor tudunk ajánlani. :) Boldog Karácsonyt!
2011. dec. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát mind a két bátyám felsőfokon végzett informatikábol és a bátyámgépében egy nagyon erős van de neki 4magos 38000-ért vette de azt miondta hogy tud nekem 25 -ért de az övé elviszi fullon a nfs the runt szoval nem semmi min. 25-ért de maximum 30000 ft-ért kösz boldog karácsonyt
2011. dec. 25. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt ajánlom 30 ért vagy erről az oldalról vagy az ipon.hu ról ahonnan drágább kicsit.

2011. dec. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!