Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy kingston data...

Vettem egy kingston data travel 101 pendrájvot. Volt rajta egy urdrive nevű program. Én formáztam ntfs re, mert fat32 re volt formázva, de arra 4gb nagyobb fájlt nem lehet tenni. Honnan tudom letölteni az urdrive -ot?

Figyelt kérdés

2011. dec. 26. 18:39
 1/5 legendavagyok01 ***** válasza:
2011. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. dec. 26. 19:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Kicsomagoltam a pendrájvra, elindítom és a betöltésnél itt lefagy: [link]
2011. dec. 26. 19:14
 4/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Erre különösebbet nem lehet mondani, ha nincs hibaüzenet.

Vírusirtó/tűzfal nem sikít, hogy engedélyezni kell a futtatást? (mert nekem is van ilyen pendrive-om, de a tűzfal szépen engedélyt kér, ahogy kell, hogy futhasson és csatlakozzon az internetre).

Egyébként nem sok mindenről maradsz le, ha nem használod, lassú is, viszonylag sok helyet foglal.

2011. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a pendrivera kell tenni, hiszen azt akarod formázni. Simán a gépről kell indítani. De enélkül is meg lehet formázni ntfs-re. XP-ben egy kicsit macerásabb, de még ott is.
2012. okt. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!