Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le a számítógépem...

Miért fagy le a számítógépem játékok közben?

Figyelt kérdés

asrock p43de alaplap, intel core 2 duo e8400 proci, 2x2gb ddr2 es kingmax ram, nvidia 9800gt 1gb vga, 1tb samsung winyó, chief-tec 500w-os táp hát enyi lenne a konfig.

Nemrég cseréltem alaplapot mert az előző túl kicsi volt és nem fért bele több ram azt hiszem a fent említett lapnak a miniatx verziója volt tehát elég kicsi lap de azzal nem volt probléma.

Általába ha netezek nincs semmi gond a géppel de amikor játszani próbálnék általában egy 20-30 perc után behal a rendszer valamikor lefagy teljesen valamikor csak egy olyan üzit dob ki h a video kari 280.26 illesztője meghibásodott majd újra helyreállt. és ez megy folyamatosan. de viszont olyan is előfordult h bekapcsolom a gépet aztán a monitort és nem történik semmi mármint a gép megy de nem jelenik meg semmi a monitoron ilyenkor a reset gomb orvosolja a problémát de van amikor normálisan mükszik. kérlek segítsetek.


2011. dec. 27. 00:53
 1/6 A kérdező kommentje:
különben everestel figyelem a hőmérsékletet a proci alapon 32 terhelés alatt (játékoknál) 39-42 között gyári hűtővel, a vga az szerintem piszok magas alapon 39-40 terhelés alatt 54 körül de volt pl gta4 alatt h 60 on volt eredeti hűtő van rajta havonta pucolom a gépet.
2011. dec. 27. 00:57
 2/6 anonim ***** válasza:
hát everest nem tudom mennyire ad pontosa adatot de azért vga nem annyira magas bár én cpu-z és gpu-z nevű programmal nézném esetleg valami dirver hiba vagy lehet hogy valami baja van a windowsodnak vagy akár táp probléma is lehet
2011. dec. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én is drivere gondoltam esetleg h valami ütközik de régi alaplapnál nem volt semmi probléma normálisan ment minden nem értem :S
2011. dec. 27. 01:23
 4/6 anonim ***** válasza:
ha esetleg semmi olyan nincs most a rendszereden akkor én megpróbálnám újra rakni az egészet mondjuk egy 64bites ultimatet és nvidia és a többi gyártó oldaláról letölteni a drivereket ha nem segít akkor hardveres hiba
2011. dec. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már párszor újraraktam emiatt amugy meg eddig is windows 7 ultimate x64 volt rajta nvidia oldalról kaptam le ma egy frissítést a régieket pedig töröltem hátha segít rajta
2011. dec. 27. 07:28
 6/6 anonim válasza:

Ha nem új a videókártya én arra tippelnék hogy ki kell cserélni...:(

Nekem hasonlókat csinált bár azt a monitorost nem viszont a játékoknál ugyanez volt, kicseréltem és jó lett.

Szvsz ez lett bár nem is értek hozzá úgy :)

2011. dec. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!