Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1 monitoros full hd felbontáss...

1 monitoros full hd felbontással ultra graph-beállítások mellett érdemes lenne megvárni a radeon 7970-et vagy feleslegesen erős és inkább a 6970 lenne megfelelő?

Figyelt kérdés

igy kb 50 rongyot megtakaríthatnék


Az alábbiakat olvastam a 7970ről:


-Jó lesz ez az architektúra, de majd csak a 8XXX-es szériákban fog megérni. Anno a 2XXX-esek is tökre előremutatóak voltak, meg papíron nagyon jók, a valóságban meg....


-Hát az Andantech tesztből más is kiderül, pl. hogy a népszerű Battlefield 3 játékban, rosszabb mint az elődja, meg mint a konkurencia.


2011. dec. 28. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges megvenni a 7970-et.Egy 6970 is elvinne mindent full hd-ban ultrán.Nekem egy hd 6850-em van full hd-n mindent visz max. beállításokkal.Ha Dx 11-ben játszom akkor néha-néha beszaggat,de az sem olyan észrevehető.A radeon 6970 pedig (sokkal) jobb,mint az enyém szóval nem lesz gond vele.
2011. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor van értelme 7970-et venni, ha 1440p-ben játszol.


Anadtech-et meg ne olvass a Techpowerup sokkal biztosabb.

[link]

Saját tapasztalatok alapján ez az oldal hozza ki a legpontosabb eredményt.

2011. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tudom eldönteni a jövőre nézve :S
2011. dec. 28. 11:50
 4/6 anonim ***** válasza:
A 6970 szerintem még bőven elég ~ 2 évig..De ha észreveszed,hogy szaggatna vagy valami akkor csak simán nem kapcsolod be a vonalsimitást és az anizotróp szűrést.
2011. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
pont ellenkezőleg van nem? ha be van kapcsolva 4x ill 8x annál jobban akad,de szebb a megjelenités,ez a régebbi gépekre,kártyákra igaz(3850)Gondolom ilyn brutál kártyáknak ezek a uktra beállítások meg se kottyannak...
2011. dec. 28. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen,igen elírtam:D

Ha szaggatni kezdeni,akkor csak simán kapcsold ki a simításokat.Most még mondjuk tényleg nem számít,de gondolj bele mi lesz 1,5-2 év múlva.

2011. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!