Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Androidos Tablet Pc-hez...

Musztafa87 kérdése:

Androidos Tablet Pc-hez létezik valami univerzális USB-s Wlan adapter amit fel is ismer?

Figyelt kérdés
igaz hogy van benne Wifi és veszi is a jelet csak elég gyengén és nekem az lenne a cél hogy távolabbról is vegye rendesen. Találtam hozzá egy Bear Extender N3 nevezetű kütyüt de magyarországon persze nincs és eléggé drága és arra gondoltam csak lenne valami ólcsobb és elérhetőbb
2011. dec. 28. 12:26
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
2011. dec. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves P.O.C

ez ha jól láttam egy router ami van nekem is nem ez kellene ez az internetet szórja! Nekem egy jelvevő kellene amit magába a tablet PCm-be dugok bele és erősebben veszi a jelet ettől a routertől. próbálkoztam TP-linkel duplantessal de az az androiddal nem kompatibilis.

2011. dec. 29. 11:16
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
Ez nem router, hanem Range Extender! (Meg kellett volna nézni a linkelt videót!). Vagyis felerősíti a kívánt Wi-Fi hálózatot. Igaz nem hordozható, mint az N3 -as kütyü, hiszen 230V -os adaptere van, de legalább olcsó és elérhető Magyarországon.
2011. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!