Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen ez a ˝GAMER˝ füles?

Milyen ez a ˝GAMER˝ füles?

Figyelt kérdés

Plantronics gamecom 367.

Vagy tudtok ehhez hasonlót ami jobb?

Max 10k-ért.


2011. dec. 28. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Gamer füles...

Mitől lesz egy füles gamer?

Több fps-ed lesz ha ez van a fejeden játék alatt?

Ez csak marketing bullshit, már mindenre ráírják hogy gamer...

2011. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A célnak megfelel. Más kérdés, hogy akármilyen profi, 2-3 óránál többet egyiket sem érdemes használni egyfolytában. Nem tesz jót a hallásnak.
2011. dec. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy is általánosságban ezek a gamer vackok nem érnek túl sok mindent. Én még a régi "sima" stereo fül hallgató mellet vagyok, ja és a talpas mikrofon mellet is.
2011. dec. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát én aztat nem tudom, hogy mitől lesz ˝gamer˝. Azért is raktam idézőjelbe. Nem hinném, hogy több fps-em lenne sőt biztos hogy nem.
2011. dec. 29. 00:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy lassan feltalálják a GÁMER egér padot ?
2011. dec. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam már az egyik nevezetes boltba.Meg elég sok +umot írtak rólam.
2011. dec. 29. 00:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Én ennyiért inkább egy jobb hifis fejhallgatót vennék ahol nem a marketing lószart meg a +mikrofont fizeted meg.

Persze ha neked erre van igényed, nem beszéllek le, csak személyes vélemény.

Ezen felül nem vennék olyan fejhallgatót, ahol a fülesből csak 1db merev kábel jön ki bal oldalt, mert a tapasztalatom azt mutatja, hogy ott lesz a leghamarabb kontaktos, aztán kukázhatod. Sokkal jobb az, ahol a jobb és bal fülből is egy lágyabb kábel jön ki.

Kivételt képez az, hogy egy szabványos, kihúzható/cserélhető jack dugó/vezeték jön ki a fülesből. Na ilyet keveset találni.

2011. dec. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy lassan feltalálják a GÁMER egér padot ?"


Tessék: [link]


Attól lesz gamer valami, hogy ráírják. Hogy tudnánk eladni egy egeret 20.000Ft-ért? Hmmmm, mezei normális felhasználó ilyenért ennyi pénzt nem ad ki, na de egy gamer... aaaz már igen. Szerintem enny a történet...

2011. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nép butítás felsőfokon
2011. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azaz...
2011. dec. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!