Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most vettem egy Toshiba...

Most vettem egy Toshiba laptopot és azt hiszem van 2 halott pixelje lehet tenni valamit, esetleg van értelme megpróbálni kicseréltetni?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy ezeknek a gyártóknak van ilyen pixel politikájuk hol olvashatnék utána pl a Toshiba hány pixel után cseréli vissza a laptopot esetleg. Őszintén eléggé idegesít az a pici fekete pont a képernyő közepén.
2011. dec. 29. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a márkaszervízt. Ők megmondják.
2011. dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Azonnal vidd vissza minnél hamarabb!

Biztosan kifogják a laptopot cserélni.

2011. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mekkora a kijelződ? Ettől függ, hogy garis-e. Három napon belül is csak akkor cserélik, hogyha teljesíti az ISO13406-CLII szabványt.

E szerint 1.000.000 pixelenként 2 db fekete pixel engedhető meg, de ezek a pixelek nem lehetnek egy 5*5-ös képpontrészen belül.

2011. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat a 3 akkor napbol igyis úgyis kicsúsztam.15,6" a kijelzője és ezen van 2 fekte halott pixel.
2011. dec. 29. 12:05
 5/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Néhány hónapja még így volt: Tecra és Portége modelleknél bármilyen pixelhibánál csere, egyéb típusoknál az ISO-szabvány hibatűrését meghaladó hiba esetén cserélnek.

ISO szabványról itt olvashatsz magyarul:

[link]

2011. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!