Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung SCX-3205 nyomtatónál...

Samsung SCX-3205 nyomtatónál mitől nem működhet a Print Screen funkció? (Win7, többféle illesztőprogramot is próbáltam)

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 17:00
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia !


A Print Screen funkció csak a régi DOS-os időkben működött úgy, hogy rögtön a nyomtatóra küldte a képernyő tartalmát (és ezt is csak karakteres képerenyő esetén működött).


Most a Print Screen gombal a vágólapra másolod a képernyőd tartalmát, ezt egy képszerkesztó progival tudod elővarázsolni (Szerkesztés - Beillesztés vagy Beillesztés új képként) Aztán a képszerkesztő progiban már azt csinálsz vele amit akrsz, többek között kinyomtathatod.


Sok sikert.

Üdv.

2011. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Asszem félreérhetően fogalmaztam, magán a nyomtatón van ilyen gomb, és azonnal ki kéne nyomtatnia az utolsó aktív ablakot. Csak nem csinál semmit. A Samsung Smart Panel nem települ fel (pedig a telepítő azt írja h sikeres volt), a windows frissítéseknél van egy a nyomtatóhoz, az is kiírja h sikeres, aztán ha rákeresek a frissítésekre ugyanúgy ott van, akárhányszor eljátszom. Meg nyugodtan lehet nekem eszeveszett bonyolult műveleteket mondani, mert meg tudom csinálni :) Azért köszi
2011. dec. 30. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!