Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártyát lehet cserélni...

Videokártyát lehet cserélni integrált alaplapos gépbe?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszi.. van egy szimulátor progi és akadozik a játék de nem csak az több játék is pl doom.

Memoriám több mint 1 giga az nem lehet hiba a proci sem hinném, és a merevlemezen is van 100 gigám.


Akadozva mennek a játékok a gépen és olyan mint egy lasított felvétel mit lehet csinálni tudtok segíteni? Esetleg tényleg videókártya problem lenne? Mit lehet ezzel a hibával kezdeni? Köszönöm mindenkinek aki tud valami haszosat ! :)


2011. dec. 30. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Gép?
2011. dec. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó volna tudni, hogy az alaplapon van e videokártya befogadására alkalmas slot.
2011. dec. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hali sorry, hogy ide irok, de irtam egy kérdést az asus notebook memóriával kapcsolatban vagy 1 kérdéssel korábban, esetleg aki tud válaszolni, nagyon megköszönném!!

Elnézést mégegyszer, hogy ide irtam!

Erre a kérdésre igy látatlanba lehetetlen válaszolni, az is lehet, hogy az a bajod mint nekem, bár sose lehet tudni, hogy a rendszerem (xp sp3) futtat egy svchost.exe file-t ami 100%-ra kiakasztja a processzort, és piszkosul lelassul az egész gép, de valami borzasztó módon, találtam rá megoldást, de nem segitett, legutóbb is emiatt raktam újra a rendszert, pedig az más CD volt...

Szal ezt igy látatlanba nehéz :S

Jóéjt!

2011. dec. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat nem tudom segítsen már valaki légyszi! :((


Tehát ha a játék akadozva megy akkor az videókártya probléma?


Esetleg sz@r videókártya driver van a gépre feltelepítve?


Amugy nem Laptopról van szó hanem egy Compakt P4 es asztali fekvőházas gépről segítsetek légyszi fontos lenne! :(

2011. dec. 30. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!