Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xtech FFB wheel kormány nem...

Pci.express kérdése:

Xtech FFB wheel kormány nem hajlandó USB-s egér/billel működni. Miért?

Figyelt kérdés

van egy xtech ffb wheel kormányom, USB-s, a hozzá való driverrel, ez működik is, ha PS2 portos egeret/billt használok.

A gond ott kezdődik, hogy ha hozzádugok bármilyen USB-s egeret vagy billentyűt, vagy mindkettőt, azoknál a játékoknál ahol kormányt használnék, exe leáll hibát ír ki. Ha kihúzom a kormányt akkor jó, ha letörlöm a drivert, akkoris működik, csak ugye akkor nincs force feadback (rezgés), ami jólenne.

Több számítógépen is kipróbáltam, több USB-s egérrel és billel, több oprendszeren, és külön portokon mindenhol ez a hiba jelentkezett, így nemhiszem hogy gép/oprendszer, valószínű a driver lesz a ludas.

A szetthez nem adtak USB-PS2 átalakítót, szereztem hozzá, de sajnos nem működik vele, gondolom nem koptaibilis ilyenekkel.


Amire gondoltam, hogy esetleg más ffb-s kormány driverével kipróbálni, eddig próbáltam 2-vel, az egyik alapból kiírta hogy nincs hozzádugva a xy kormány, a másikkal pedig nem volt ffb.


Biosban egyenlőre nem mertem turkálni ilyen téren :D Asus m2v alaplapom van, a legfrisebb biossal amit kiadtak ehez.


2011. dec. 30. 11:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!