Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Táp, akku, vagy töltő? Melyikk...

Táp, akku, vagy töltő? Melyikkel van gond?

Figyelt kérdés

Néha, ha bekapcsolom a gépet, egyszerűen nem hajlandó csak hálózatról menni, pár másodpercenként vált akku és háló között. Kikapcs, akku kivesz, betesz, helyre állt, akku nélkül indítva ment rendesen, viszont ideiglenesen az is megoldotta, hogy a töltő vastagabbik részét megigazítottam (mert úgy tűnt, az sem volt bent rendesen). Továbbá, a legcsúnyábban akkor jelentkezett ez, mikor az akkut a laptopba rögzítő pöcök csak az egyik oldalon volt ráhúzva, a másikon nem, most viszont mind2 rendesen rajt van, és ma reggel is játszadozott a háló és az akku között indításkor (mikorra már a fentiek közül minden a helyén volt, ahogy kellett), aztán, mióta bejelentkeztem, ráállt a hálóra.


Aki találkozott már ilyesmivel, annak a véleménye érdekelne, hogy mivel lehet itt a gond.


2011. dec. 30. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Mért és házilag megcsinálod?

szervizbe kel vined ugyis

laptopban lehet valami gond belül

2011. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Árolvastam tüzeteseben

akor minden jó csak akuval nem megy rendesen?

mert akor aku val vagy anak csatlakozojával van a baj

egyik pöcök nem volt rányomva....

hát job ha szervizbe viszed....

2011. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kösz a lenéző válaszokat. Reméltem, hogy megúszom agy töltő vagy akkucserével a dolgot. Azt meg nem tudtam máshogy leírni, kedves második, az akku a gép fenekébe két oldalról van rögzítve, az egyik rugós, és csak az volt ráakadva, másik felől pedig nem volt ráhúzva, mikor megnéztem. Nem tudom, ennek mennyi köze lehet hozzá.


Valahogy vizsgaidőszak közepén nem szeretnék hosszabb időre megválni a laptoptól, ezért lenne jó, ha valaki hozzáértő válaszolna a kérdésemre...

2011. dec. 30. 12:52
 4/5 A kérdező kommentje:

Eléggé ideges voltam, mikor a kérdést írtam, bocsi, ha nagyon össze-vissza :S

Még, ami lényeges, hogy a töltő vékonyabbik kábele a töltő felőli csatlakozásnál elég rendesen le van amortizálva, a szigetelés nem sérült, viszont nem valószínű, hogy ugyanez a kábelről is elmondható.

2011. dec. 30. 12:57
 5/5 A kérdező kommentje:

Zárlatos töltő :(

akkuval megy rendesen, rendelés folyamatban

2012. jan. 1. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!