Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti mit kezdenétek az alábbi...

Ti mit kezdenétek az alábbi géppel?

Figyelt kérdés

asroci p4i65g alaplap

2.8Ghz-es p4es cpu

256mb ddr1 ram

nvidia fx5200


szóval tudom hogy egy hulladék én arra gondoltam hogy agyon verem kalapáccsal de hát ha használható valamire.


tegnap jött meg az új gép és arra gondoltam hogy ez hát ha használható valami játék (minecraft, cod2-4 szervernek) vagy web szervernek vagy akármi ilyesmi cél.

nem akarok semmilyen játékot futtatni rajta (isten ments).

van hozzá 1 gigabyte 4650 1gb.os agp vga-m + 1gb ddr1 400Mhz-es ram de ezeket inkább eladom nem hiszem hogy ilyen céllal hasznát venni gép.


szóval ötletek? vagy inkább kalapács?:D



2011. dec. 30. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Tedd el a polcra egy emléknek az alkatrészeket vagy magát a gépet és 5 év mulva gondolj majd vissza h milyen rég volt meg stb... és a gyerekeidnek is megmutathatod milyen gép volt annak az idején... :D
2011. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
megőrizni?! tudod mennyi szenvedést okozott nekem?:D
2011. dec. 30. 20:33
 3/9 Jenci ***** válasza:
Add el darabonként.Én ezt csinálnám.Van még aki ilyet keres.Akármennyit is kapsz érte,jobban jársz,mint ha ott áll.
2011. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tudor Vidor ***** válasza:
Semmi esetre sem kalapács, hidd el, hogy sokan szeretnének egy ilyen gépet, elég sok a szegény család ahol még ilyen gépre se fussa. Szerintem próbáld elajándékozni.
2011. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kalapácsot annyira nem gondoltam komolyan csak eléggé sok szenvedést okozott főleg utóbbi időbe :D akkor keresek a környéken egy olyan családot akinek jól jönne : )
2011. dec. 30. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Netezős gépnek még akár el lehet adni, bár a RAM jó lenne a duplája még ahhoz is.
2011. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fájlszervernek, vagy fotók tárolására jó. És netre is.
2011. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
esetleg seed szerver lehet? 80/25mb net mellett?
2011. dec. 30. 22:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Seedeléshez nem teljesítmény kell csak gyors net, meg nagy vinyó. De ahhoz szerintem kicsit sokat eszik ez a régi P4 hogy állandóan menjen, meg nem tudom mennyire hangos.
2011. dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!