Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » KB mennyit fogyaszt egy 17"...

KB mennyit fogyaszt egy 17" LCD monitor és ugyanilyen méretű rendes monitor? / Watt /

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:

LCD-nél sokat számít a fényerő illetve, hogy a háttérvilágítás milyensége (a LED-es kevesebbet fogyaszt).

Régebben méregettem fogyasztásokat és egy LG 702B 17" CRT monitorra 29W jött ki, míg egy igencsak régi LG L1750S TFT monitorra 36W azon a fényerőn, amin használtam.

Mértem még pár éve egy Acer AL2216W 22" TFT monitort is, az normál használatkor 43W-t kért magának, Text üzemmódban 36W-t evett és minimális fényerővel beérte 24W-tal is, igaz ezt csak este, sötét szobában olvasáshoz lehet használni. LED háttérvilágítású monitort még nem mértem.

2012. jan. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!