Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mondanátok jó külföldi oldalak...

Mondanátok jó külföldi oldalakat, ahonnan olcsóbban lehet SSD-t rendelni?

Figyelt kérdés

Szeretnék már egy SSD-t a laptopomba, az ebay-en főleg használtak vannak, de engem konkrétan ilyen USA-beli, vagy más külföldi netes oldalak érdekelnének, ahonnan a tengerentúlra is kiszállítanak.


Tudom, nem jó, kategória, de még az utazás és a pénzügyek kategória volt.


2012. jan. 1. 16:50
1 2
 1/11 CactusClone ***** válasza:

Miért rendelnél külföldről? És ha nem jó, mit csinálsz?

Annyival olcsóbb, hogy megéri vesződni vele?

2012. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért ne rendelhetnék újonnan, ha kedvem tartja? Igen, nekem megérné azt a mínusz 20.000-et. Egyébként kössz a hasznos válaszodat, ennyi erővel semmibe ne fogjunk bele, ha ilyen korlátoltak vagyunk..
2012. jan. 2. 01:08
 3/11 A kérdező kommentje:
Amúgy is, nem tök mindegy az neked??? Pl. más számtech cuccokat is lehetne rendelni, nem jelenti azt, hogy el is fog romlani.
2012. jan. 2. 01:09
 4/11 anonim ***** válasza:
www.amazon.com
2012. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 CactusClone ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Normális kérdést tettél fel, normálisan kérdeztem rá.

Megéri vesződni vele? Szerinted megéri, pláne, hogy 20-assal olcsóbban hozzájutsz. Ok.

Az én kérdésem hozzád az, hogy ha mégsem jó, mit tudsz tenni? Visszaviszik a saját költségükön és cserélik? Esetleg itthon is érvényesíteni tudod a jótállást? Egyáltalán mennyit adnak rá, ha pl, usából rendeled?

2012. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát nem igaz, hogy egy egyszerű kérdésre nem lehet válaszolni (ha tegyük fel, tudják a választ)...

Te most komolyan ennyire felizgattad magad ezen?..xd...-.-

Egyébként meg nem csak 20.000-es különbségek vannak, előtte szét kéne nézned. Pl. itthon egy 250 GB-s SSD 250.000, usa 150.000, nyilván nem rendelem ezt, de érthető. Vagy nem? :O :O ...-.-

Jó reggelt !

2012. jan. 6. 05:52
 7/11 A kérdező kommentje:
Inkább tartsd magadban ezeket vagy tudom is én..ne akarj egyből lebeszélni, de nyugi ettől még felpontozok mindenkit, nem harapok, ne izguljá'.
2012. jan. 6. 05:54
 8/11 anonim ***** válasza:

nyugi..

Nem kell egy kérdés miatt összeveszni...

2012. jan. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, de provokálni sincs értelme...
2012. jan. 7. 05:52
 10/11 CactusClone ***** válasza:

Hihetetlen vagy. Én azért kérdeztem vissza, mert érdekel. Nincs ebben semmi provokáció, nem húztam fel magam.

Azt már tisztáztuk, hogy beszerzési ár tekintetében megéri, de a többi kérdésemre tudod a választ? Mert tényleg kíváncsi vagyok rá, hogy kerül-e valaki hátrányba, ha kintről rendel.

2012. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!