Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Apple Ipad2-őm van. Hogyan...

Mostmegmondom:D kérdése:

Apple Ipad2-őm van. Hogyan illetve milyen program segítségével tölthetnék rá filmeket? Egyáltalán lehetséges-e? Részletes választ kérnék.

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 09:15
 1/7 Antimod ***** válasza:
Ha jól tudom, csak iTunes-on keresztül lehetséges.
2012. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen mondták.....de olyat is olvastam aki azt mondta, hogy valami ingyenes program segítségével lehet rá tölteni...Remélem ír valaki akinek sikerült már így rá rakni filmet...
2012. jan. 2. 09:43
 3/7 Pj0tr ***** válasza:
Az iTunes ingyenes -.-"
2012. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom -.- de ha ingyen töltesz le róla filmet akk megeszem a sapkámat :)
2012. jan. 2. 10:16
 5/7 Pj0tr ***** válasza:
Az iTunes az egy alkalmazás. Jó filmet még nem töltöttem fel vele, mert iPhone-t használok és nem nézek rajta filmet, de a zene feltöltése a programmal simán megy.
2012. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Ha ingyen töltök filmet megeszed a sapkád? Szerintem ezt még te sem gondoltad komolyan. Ráadásul úgy veszel iPad-ot, hogy nem vagy tisztában azzal, hogy mi az az iTunes? Szánalom.
2012. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
67%
Szia! Nekem iPod touch 4-em van, és ugyanígy tudsz rátenni filmet az iTunesbó: töltsd le az Utorrentet, telepítsd, aztán menj a www.bitzone-torrent.org nevű honlapra. Ott sajna muszály regisztrálni (ingyenes!!!) de hidd el, megéri! Ott a keresőben rákeresel a filmre, amit fel szeretnél tenni az iPadre, (itt rengeteg jó film van, mind magyar szinkronnal) letöltöd, rákattintasz a letöltött fájlra, így bekerül az Utorrent programba. Ott aztán kivárod, hogy kiírja a program, hogy letöltés kész 100% megkeresed a film mappáját a gépen ahova a program tette, belelépsz. Ott lesz egy Divx formátumú fájl. Ezután töltsd le a youtube downloadert az internetről (ingyenes) ez pedig egy olyan progi, amivel le tudsz tölteni a youtube-ról és tudsz vele mindenféle formátumot konvertálni. Ha letöltötte, feltelepíted és utána ott rámész a convert fülecskére. Kitallózod a divx formátumú filmet amit az előbb letöltöttél, kiválasztod az apple quick time moovie formátumot és kivárod amíg a progi átkonvertálja (kb. 30 perc) aztán belemész a film mappájába és ott a divx formátumú fim mellett már ott lesz az új átkonvertált quick time movie formátum is. Ha windows rendszered van, akkor jobb gomb az quick time movie fájlra, társítás, iTunes. Ekkor az iTunes elindítja a filmet. Felcsatlakoztatod az ipadet a gépre, és ott bemész a film fülre kipipálod a jelölőnégyzetet, és rárakod. Tudom, hogy körülményes, de ingyenes és hidd el, megéri végigcsinálni! Remélem segítettem ;-)
2012. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!