Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb notebook a 150 ezer forint körüli, de inkább az alatti kategóriában? (Általános felhasználásra+néha játék)

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 21:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ennyiért PC-t lehetne venni mert LAPTOP NEM VALÓ JÁTÉKRA!!
2012. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy orrba-szájba azon játszanék max felbontáson a legvadabb videókártya kínzó játékokkal, de jó lenne, ha azért pl. pár évig kijövő új CoD-okat elvinné.

PCt lehetne venni, viszont annak kicsit komplikáltabb a hordozása, illetve nehezebb mondjuk egy vonaton használni ;)

2012. jan. 3. 22:11
 3/23 anonim ***** válasza:
150-ért meg nem kapsz olyan lapost ami vinné a jövendő CoD-okat...
2012. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Ez most komoly? Néztem párat, amiben nVIDIA GeForce G 315M 1GB videókártya van, nem az Intel féle integrált, amit annyian fikáznak, és ez annyira gyenge lenne, hogy egyáltalán nem tudná futtatni a 2-3 év múlva kijövő CoDokat? Ezekek a játéknak nem szokott hatalmas gépigénye lenni, a minimum gépigény szerint még néhány anno erősebbnek számító 6 éves gépen is elfutott a legutóbbi, ha jól emlékszem.

Ennyire biztos nem gyengék azért.

2012. jan. 4. 06:53
 5/23 anonim válasza:
150 alatt hát mondanám a dell-t, de ugyan annyi x ősszegért kapsz toshiba-t és tőbbet tud! tapasztalat nekem ez van és akit kérdeztem "kockákat" mind dell és toshiba párti! de ha van lovéd akkor dell
2012. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Ennyi, 150 ezer talán lesz rá. Kb. fél éven belül esedékes a vásárlás, mert egyetemre megyek majd és már nézelődök.

Toshibából melyik típus? Nem igazán vagyok otthon a laptop hardverekben. Notebookba prociból tényleg jobb az i3, mert csak kicsit gyengébb, mint az i5, de jóval kevesebbet eszik? A notebookokba szánt videókártyákról kb semmit nem tudok, mire elég pl. egy nVidia GeForce 315M, NVIDIA(R) GeForce(R) GT 520MX / 1GB GDDR3 VRAM, nVidia GeForce GT520M, AMD/ATI Radeon HD 6470M 1GB DDR3 vagy Intel® HD Graphics 3000 (nézelődés közben általában ezekkel találkoztam)? Egyáltalán melyik az erősebb ezek közül?

Ha a hardver rendben van, akkor még mindig ott van, hogy hallottam, hogy egyes típusok eléggé melegednek, vannak amik képesek szabályosan felforrósodni, meg kevesebb, mint 1 óra alatt lemerülni, tehát ilyen általános dolgokat is jó tudni róluk, mert a specifikációkból ezek nem derülnek ki, teszt pedig kevésről van.

2012. jan. 6. 20:28
 7/23 anonim ***** válasza:

Azok nagyon harmatgyenge videókártyák... Mondom, ha lapost veszel ennyiért felejtsd el a játékot! MINIMUM egy ilyen kell hogy tudj játszani MINIMUM GRAFON a MOSTANI játékokkal:

[link]

Egy ilyen kell MINIMUM, hogy a MOSTANI játékokkal normálisan tudj játszani magas felbontásokon:

[link]


És akkor nem beszéltünk a jövendő CoD-okról...

2012. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Hallottam, hogy elég gyengéket raknak a notebookokba, de nem gondoltam, hogy ennyire :/

Azért legalább az aktuális CoDokhoz, a Dead Space 1-2-höz, és a Portal 2-höz elég ez a gyenge is akár minimum grafikán, vagy még arra a szintre sem érnek fel? Régóta akarnék velük játszani, de az asztali gépem eléggé régi, a CoD4 volt a legújabb játék, amit tudott futtatni, így remélem azért annál többet tudnak ezek. (7 éves videókártya, Geforce 6600 GT 128 MB van benne) Ezeknek elvileg nem olyan nagy a gépigényük, ha nem tévedek.

2012. jan. 7. 09:20
 9/23 anonim ***** válasza:

De 150-ből miért nem újítod fel a géped?

Segítek neked csak írd le a géped hardvereit! :) Ha van winyó, ház, ODD akkor azokat nem kell beleszámítani mert megtarthatod és akkor 150-ből már nagyon jó gépet lehet összerakni! :)

2012. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Azért, mert hordozhatóra kell, kicsit komplikált lenne egy nagy PC házzal utazni hétvégenként haza, majd vissza egy vonaton.
2012. jan. 7. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!