Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 3 egyforma hosszúságú síppolás...

3 egyforma hosszúságú síppolás,5-6 másodperces szünet, majd megint. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Ma az az ötletem támadt,hogy kipróbálom a linuxot a padláson levő gépen.Felmentem,bekapcsoltam és a fentebb leírt probléma jelentkezett.Leszedtem az oldalát,nem volt benne merevlemez.Egy másik gépből kiszedtem egyet és bekötöttem.Beindítottam és ugyanez.A RAM-ot (256) megnéztem,rendesen a helyén volt,a videókártya is,de a GPU ventije olyan hangot adott ki,mintha valami visszafogná(de forgott normálisan,csak ilyen erőlködő hangja volt).Közben a monitorba nem árkezett jel.Mi lehet a probléma?
2012. jan. 4. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:

3 hosszú hangjelzés: A billentyűzet hibája.


forrás: [link]

2012. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs hozzákötve billentyűzet.Akkor ez a baj?
2012. jan. 4. 16:39
 3/10 anonim ***** válasza:
én a helyedben kikapnál a videókártyát, és másikat tennék bele, de legalábbis megtisztítanám a ventilátort, és a csatlakozót.
2012. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bilentyüzet nélkül hogy akarod használni?:D
2012. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De attól,hogy bill. nincs hozzákötve,már képet sem ad?
2012. jan. 4. 17:08
 6/10 mate0117 ***** válasza:

bill nélkül nem indul el...

bios ezt is ellenőrzi mielőtt "bekapcsolná" a gépet

2012. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lo...t nekem P1 es gép is bekapcsolt bill. nélkül csak ki írta, hogy nincs bill... (nyomjam meg az f1 et Xd ez kifektetett....) Szúval valószínű, hogy a vidkari miatt csinálja de ki tudja annyi féle gép van ma már na meg volt régen is.
2012. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A bill. volt a ludas.De most sem ad képet egy olyan GPU-val sem,amit most vettem ki anyámék gépéből,és rákötöttem uazt a monitort,mint amin eddig is megjelenítette a képet ( a gpu)
2012. jan. 4. 20:08
 9/10 anonim ***** válasza:

Ott valami más gubanc van nem csak a bill.

Ellenőrizd: RAM,PROCI,TÁP,GPU,CSATLAKOZÓK.

Próbáld meg: Húz le mindent az alaplapról csak a vidkari meg a proci maradjon na meg a táp...

A ramot is vedd ki ha visít érte akkor a proci jó és a ram is.

Ha megvolt és visított tedd vissza a ramot kell, hogy egyen kép ha még sincs sajnos meghalt az alaplap vagy újra kell telepíteni a BIOST.

2012. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Visít a ramért is.
2012. jan. 5. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!