Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Phenom II X4 960T processz...

AMD Phenom II X4 960T processzoromhoz szeretnék hűtőt venni, mit ajánlanátok? (bővebben a kérdésben)

Figyelt kérdés

Ezek közül gondoltam valamelyikre:


Xigmatek Gaia SD1283

Scythe Katana 3 (SCKTN-3000)

Cooler Master Hyper TX3


Gondolkoztam még egy Arctic Cooling Freezer 13 Pro-n, de azt amd alaplaba nem lehet rendesen beszerelni, illetve a Cooler Master Hyper 212 Plus-t is megnéztem, de az a többihez képest drága.


2012. jan. 4. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Arctic Freezer 13.


Miért nem lehet rendesen beszerelni? Nekem Freezer 13 van, és be lehet.

2012. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem arra gondol hogy csak lefele meg felfele lehet fújatni a levegőt amúgy vagy a tx3 vagy gaia
2012. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Itt többen is írják, hogy miért nem lehet beszerelni:

[link]


Ha nincs kedved végigböngészni, akkor itt egy hozzászólás a sok közül:


"Arctic Cooling Freezer 13 Copper proci hűtőt csak úgy tudod beszerelni AMD-s alaplapba hogy vagy a tápra, vagy a VGA-ra fújja a meleg levegőt. Ha alsó tápos házat veszel akkor lehet hogy rendben van, de ennél a típusnál is útban lehet a memória modul."


Azért nem lehet egyébként, mert túl nagy méreteit tekintve.

2012. jan. 4. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Már értem. Nekem CoolerMaster Elite 430 házban lent van a táp, így fent ki tud menni a levegő, és a CPU hűtő mellett van egy hűtő hátul, ami kiviszi a meleget.
2012. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tx3

Nekem az van rajta és bőven elég.

2012. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!