Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik hogy ennyibe kerül a...

Létezik hogy ennyibe kerül a kártya? (link lenn)

Figyelt kérdés

illetve mit jelent az hogy "evga"? egy sima pci-os videokarit keresek egy p4-es egymagos gépbe. ez jó lenne bele? köszi



[link]


2012. jan. 5. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, mondjuk nagy gémelés nem lesz de korrekt.

EVGA olyan mind az ASUS vagy GIGABYTE egy márka.

2012. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Létezik, mert ez egy belépő szintű kártya. Azon kívül, hogy lesz kép a monitorodon, nem sokat tud. Játszani semmiképp nem lehet rajta. Az EVGA a márkanév.


De ez neked nem jó, mert ez PCIe, nem PCI. A kettő nem ugyanaz. AGP port nincs a gépedben? Szokott lenni.

2012. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pci-expresszes az alaplapom, agp port?
2012. jan. 5. 18:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor miért írod, hogy sima PCI-os kell??? Ott van fent, olvasd vissza.


Ha PCIe is jó, akkor az általad linkelt is jó. De ha alapszintű kártya kell, akkor inkább vinnék a helyedben egy X1300-at a PC-Max-ból 1800 forintért.

2012. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen elirtam bocsi, szóval a lényeg hogy vettem használtan egy msi videokarit, 256-os aztán kicsit csíkoz, meg ha felrakom a drivert, akkor nem lép be a win-be. nem vagyok mestere a gépeknek, ezért keresek hozzá egy értelmes kártyát, persze nem akarok krízisz 2-vel játszani :)
2012. jan. 5. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Tehát vettél egy döglött kártyát. Szerintem vidd vissza oda, ahonnan jött, és próbáld több darabra bontani az eladó fejének igénybevételével.


Témára visszatérve, az általad linkelt megteszi, ha nem akarsz játszani, vagy az is, amit javasoltam.

2012. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tudor Vidor ***** válasza:

Kis felbontáson akár játszani is lehet a 9400gt 1gb ddr2 videókártyával.


[link]

2012. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!