Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen konfigurációt ajánlotok...

Milyen konfigurációt ajánlotok 150k-ból?

Figyelt kérdés
Nem teljes konfig kell, csak alaplap, processzor és ram.
2012. jan. 5. 19:56
 1/7 Fábján Ákos ***** válasza:

vidi kari kell?

ha nem akkor először az inteles:

processzor: [link]


alaplap: [link]


memória: [link]


szerintem ez jó :)

most jön az amd-s


processzor: [link]



alaplap: [link]



memória: [link]


ezeket tudtam össze rakni neked :) remél tetszik

2012. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fábján Ákos ***** válasza:
de ha nem tetszik az alaplap az intelesnél akkor rakok hozzá egy másikat ha kell :)
2012. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát... én LGA 1155-öt javaslok

CPU: 2700k

lap: z68

RAM: 8GB 1600 kingston


AMD


CPU:fx 8150

lap: 970 chipset asus asrock agy msi

RAM: 8GB 1600 kingston

2012. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fábján Ákos ne megbántás, de ha lehet LGA1366-s konfigot ne ajánlgass. Mér hivatalosan is halott a foglalat, ami jövő szempontjából eléggé rossz!

Nos kérdező mire is kéne a gép?

2012. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A gép elsősorban 3d-s szerkesztésre (3dsmax,inventor), képszerkesztésre (PS) és persze játékra lenne használva. Valami olyasmit szeretnék összeállítani, ami megfelelő ár-érték aránnyal rendelkezik, de mégis megfelelő teljesítménnyel bír. Jelenleg egy Intel Core 2 Quad Processzorom van 4 GB ram-mal megtámogatva (és egy GeForce GTX 275 videokártya) Ez a konfiguráció pár éve, amikor vettem, elég jónak számított. Most viszont úgy döntöttem hogy már ideje lecserélni, a videokártya, mint írtam, egyenlőre marad, viszont az alaplapot, processzort és a RAM-ot szeretném korszerűre cserélni.

Még annyit megjegyeznék, hogy nem vagyok a CPU-tuning híve, szóval a K-s CPU-k ha másban nem jobbak, akkor megfelel a sima változat is.

2012. jan. 5. 23:36
 6/7 Fábján Ákos ***** válasza:
Hart: köszi a választ nem tudtam hogy rosz az lga 1366-os foglalat.
2012. jan. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

alaplap Asus z68 40-50 ha netán késöbb mégis tuningolnál vagy vga d behalna nem ĺene stb. de ha nem h61 es is elég 20-30

i5 2500 cpu

8gb ram izlés szerint corsair vengance 1600 ajánlot

2012. jan. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!