Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tényleg nem tesz jót a laptopn...

Tényleg nem tesz jót a laptopnak/notebooknak hogy ha bekapcsolt állapotban vagy hibernálva összecsukva van mozgatva?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Hibernáláskor olyan mintha kikapcsoltad volna

alvó álapotban meg hibrid alvásban nincs teljesen ki

ilye,koŕ se jó neki ha rázod de a hdd nem dolgozik ilyenkoŕ

ha be van kapcsolva megy a hdd és rázni azért nem kéne

de természetes mozdulagokal odéb lehet teni vagy vini stb.

ha ledobod földre akor kikapcsolva is töbkre mehet

2012. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
anyám látta a tvben nemtom melyik adón hogy nem lehet csak teljesen kikapcsolt állapotban mozgatni... de már kezd kiakasztani az állandó veszekedésével hogy igyne ugyne... pedig énis ezt mondtam neki hogy ha összecsukom és leáll mindennel akkor ojan mint ha kikapcsolnám de biztos ismeritek mikor azthiszi a szülő hogy "ő aztán mindent jobban tud"....
2012. jan. 6. 18:32
 3/6 A kérdező kommentje:
am a mozgatás alatt annyit értek hogy átviszem egyik szobából a másiba vagy ágról asztalhoz meg hasonlók...
2012. jan. 6. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:

ágyon csak tálcán használd mert az ténleg nem tesz jót neki nem tud szelözni

viszont járó laptopot is lehet hordozni csak ovatosan

de jobb vigyázni rá csak azért szolhat anyukád:)

én leforditott tálcán szoktam használni

mert ha simán BELE teszed és nagy a pereme akor atól se tud szelözni

2012. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A laptop winyókat sokkal strapabíróbbakra tervezték. Régebben a fej parkolópályája belül volt a motor melett a lemez(ek)-en. azon a területen más a bevonat mint amin az adatok vannak. Ma már úgynevezett ramp-en van a fej mikor kikapcsolod a géped, azonnal kivágja a fejet erre a tartóra. A gyártók is ajánlják hogy ne rázd. Vinni hurcolászni szabad még a puha ágyra is ledobhatod nemlesz baja. A nagy ütődés nem tetszik "nekik"
2012. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
régi pc nek az oldalára szoktam tenni az elég erős masszív lap...
2012. jan. 6. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!