Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a külső winchestert használ...

Ha a külső winchestert használni szeretném MINDIG újra kell tennem az ill. programot, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Üdv,

Az lenne a gondom,hogyha bekapcsolom a gépet és csatlakoztatom a külső winchestert/vagy már csatlakoztatva van bekapcsoláskor,akkor megpróbálja feltenni az illesző programot,és kiírja,hogy sikertelen.

Ha az eszközkezelőből kijelölöm a külső winyót és nyomok rajta egy hibaelhárítást akkor kiírja,hogy újra kell tenni az illesztő programot,ha megvan akkor rendesen működik,viszont ezt minden indításkor meg kell tennem..

Hogy lehetne ezt kikerülni?

(Win 7 x64-et használok,Etron USB3,2TB WD külső hdd)

Előre is köszi a válaszokat!



2012. jan. 6. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Üdv:)

Mindig ugyan abba az USB portba dugod ?

2012. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Na ennek aztán végképp nincs köze a dologhoz...
2012. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Üdv,

2db USB 3-as portom van,mind1 melyikbe dugom,ugyan ez az eredmény..

2012. jan. 6. 19:30
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Fehersrac


De sokszor igen :)


Az alaplapi chipest fel van rakva ?

2012. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Az enyémen 10 db USB port van. Beb.szna ha külön fel kéne tenni mindhez...
2012. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Fel van rakva..

(Ezen kívül van még 6 USB2-es hátul és 2 elől szóvasz összesen nekem is 10 USB-m van)..USB 2-őn rendesen megy,de nem szeretem használni,mivel sokkal lassabb,mint USB-3on

2012. jan. 6. 19:48
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
De miféle illesztőprogram? Nekem soha nem kellett még ilyen, bedugom, felismeri és kész, használom.
2012. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Én így hirtelen arra gondolok, hogy valami Windows szolgáltatás le van tiltva, azért nem ismeri fel automatikusan.
2012. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen,valami ilyesmi probléma volt,kicsit állítgattam au autómatikusan induló programokat és a letiltott szolgáltatások közül is engedélyeztem párat és helyrejött,

Köszönöm szépen a segítséget!

2012. jan. 6. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!