Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a gépet szeretném elcserél...

Ezt a gépet szeretném elcserélni egy használt laptopra, milyen árkategóriájút célozzak meg vele?

Figyelt kérdés

monitor,kiegek nélkül.Fél éves, még mindenre van vagy 2 év gari:

AMD Phenom II X4 955

ATI HD 5830 1 giga

corsair cx400w táp

500giga merevlemez

alaplap valami gigabyte 18 volt

+4giga ram+ház+nagyobb procihűtő+dvd író olvasó, oylan 120-130 körül volt számla is megvan meg minden persze


//mellesleg ha már egy kérdésben megkérdezem, a használt cuccok árát is felnyomta a tajvani esemény? Winyó még valami 13k volt de most 25 alatt nem is láttam 500 gigásat azt hogy érdemes számolni?///


előre is köszi a válaszokat


2012. jan. 6. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne cseréld le :)
2012. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérlek, ezt jól gondold meg, Kedves Kérdező. Egy fél éves, ilyen erős számítógépet egy HASZNÁLT laptopra képes lennél elcserélni? Nagyot buknál rajta...

Az elsőnek amúgy igaza van, ne cseréld le, nem éri meg, semmilyen szempontból nem járhatsz jól.

2012. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valóban jó kis konfig, de úgy alakult hogy egy héten többet vagyok máshol mint otthon, és akkor fáj hogy nincs gép :)
2012. jan. 6. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:

:)

Most te vagy a gépér vagy a gép érted?

2012. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én biztos nem cserélnék el ilyen jó számítógépet egy használt laptop-ra.. amúgy milyen is az a laptop??

amúgy ha fáj is az h nincs géped akkor se cseréld el!

2012. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!