Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A BIOS-ba hol tudom meg...

A BIOS-ba hol tudom meg nézni, hogy fel ismeri-e a HDD-m vagy hol tudom beállítani, hogy használni tudjam?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Rém egyszerű. Ha be van dugva, akkor a legtöbb BIOS-ba lépve a fő képernyő felsorolja a háttértárakat, ebben az esetben a listán kell szerepelnie. Mi az alaplap típusa?
2012. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ASUSTeK Computer INC. A7V600 (SOCKET A)
2012. jan. 7. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha totálisan új HDD, frissen a boltból, akkor még formázatlan. BIOS-ban ilyenkor felesleges lesni, hogy felismeri-e a gép, Windowsban kell megnézni, leformázni, betűjelet adni neki, és ezt nem ajánlom kezdő PC felhasználónak! A lemezkezelőben turkálni veszélyes dolog annak aki nem tudja pontosan, hogy mit csinál!


Rendes PC boltokban amúgy ezt személyes vásárláskor elintézik a vevőnek (házhozszállításnál nem), rádugják USB-re, és gyorsformázzák!

2012. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem új,tele van adattal
2012. jan. 7. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!