Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megbízható/jó márka a TP-Link?

Megbízható/jó márka a TP-Link?

Figyelt kérdés
Nekem van itthon 2db Tp-Link hálózati eszközöm(router+usb stick) Az usb-s vevő teljesen jól működik ,viszont a router-el vannak gondok. Már lassan 2 éve meg van és kb.havonta csinál olyat ,hogy elmegy az internet vagy nem lehet csatlakozni és akkor újra kell indítani a router-t. Ez egyedi hiba vagy tényleg ilyen szar a TP-link? Mert szerintem nagyon is szerethető márka lenne csak az a hiba frusztrál kicsit. Nektek mik a tapasztalaitok a TP-link-el kapcsolatban? Valakinek még ilyen hiba?
2012. jan. 8. 20:52
 1/9 P.O.C. ***** válasza:
Nekem eddig pozitívak a tapasztalataim.
2012. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is jól megy a TP link, 4 éve van routerem és eddig soha semmi baja nem volt. A wifije is kiválóan üzemel. Lehet a tiédnek valami egyedi baja van vagy a beállításaival nem oké valami.
2012. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Nekem bejött, és javaslom, hogy használd az 5 év garanciát.

G.

2012. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Nekem is tp linkem van, nem rég vettük, és pont ugyanez volt a bajunk, h elment a net. Nos megnyugtatnálak,h a tp linkel semi baj sem lehet. Mi kihívtuk a szolgáltatót, és megcsinálták,jó sok hülyeséget be kelet rajta álítani amihez nem hiszem h értel (alhálózati maszk, meg ilyenek)tehát hívd ki a szolgáltatót,és megcsinálják
2012. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nagyon jó a TP-link router. Nekem eddig semmi problémám se volt vele. Szerintem te a beállításokat nézd át mert lehet rosszul van beállítva
2012. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék értek hozzá ,csak nem volt még nagyobb tapasztalatom a TP-Link-el kapcsolatban.
2012. jan. 8. 21:48
 7/9 ProMaster ***** válasza:
66%
Semmi baj nincs a márkával. Általában megbízhatók routereket gyárt.
2012. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

TP-Linkem van, nincs vele semmi gond, megfelelően működik. Szerintem teljesen jó, korrekt router.


Rosszat nem tudok róla mondani, több mint egy éve van nekem TL-WR641G típusú routerem, semmi gond nem volt vele. Egyszer feltettem rá egy frissebb firmware-t gond nélkül települt és hibátlanul működik. Wifi-je is jó, bár ritkán használom.

2012. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 P.O.C. ***** válasza:

Én még a modding -olhatóságukat szeretem nagyon. Gyakorlatilag 5-7 eFt -ért kapok olyan router -t, ami okosítható (Openwrt -vel, DD-WRT -vel), és teljes értékű Wi-Fi Access Point -ként működik, ezen kívül egy csomó más csodát is művelhetek vele, mint Vágási Feri a Windows 95 -el. :D

Ez igazából egy csomó pénzt megspórol nekem. A többi hasonló router, ami ugyan ezt tudja sokszor a duplájába vagy triplájába kerülne.

Még jobban szeretném ezt a márkát, ha nem butítanák le az újabb haververziókat. Szóval nehogy azt higgye valaki, hogy az újabb verzió a jobb. Nagy fenéket! Az újabbakba gyengébb procit és néha még kevesebb RAM -ot is raknak. Tisztelet a kivételnek...

2012. jan. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!