Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számitógépem elindul de a...

A számitógépem elindul de a monitor azt irja: "no signal please check te input". Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Most vettem ùj alaplapot és video kàrtyàt.be szereltem, minden kàbelt ùgy és oda dugtam be ahol a kèzikönyv ìrja! Meg próbàltam azt is hogy az alaplap integràlt vgajàra kötöm a monitort de a helyzet vàltozatlan!

A gèpem adatai:

Alaplap: asrock g31m-s r2.0

Vga: Gigabyte nvidia geforce gt 520 1gb ddr3

Proci: intel core2quad q8300

2gb ddr2 ram


2012. jan. 9. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha azt írja, a monitor, hogy no signal, és BIZTOS, hogy be van dugva rendesen a videókártyába, akkor a videókártya nem kap elég tápellátást. Bedugtad a videókártyába a PCIE tápkábelt miután beraktad a foglalatba?
2012. jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

D-sub, hdmi, ès dvi csatlakozó van a videokàrtyàmon màs nincs://

Viszont a tàpom csak 300w lehet hogy e miatt van?

2012. jan. 9. 15:42
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és az ha az alaplap integràlt vga-jàra kötöm akkor is ugyan ez a problèma pedig elvileg annak elèg a 300w
2012. jan. 9. 15:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbáld másik kábellal.
2012. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az integráltra ugye úgy próbáltad, hogy kivetted a PCI-e kártyát?

Mert ha nem akkor ne várd, hogy legyen azon kép.

Egyébként van speaker kötve az alaplapra?

Lehet valamim miatt nem indul el az alaplap csak nincs speaker és nem hallod, hogy vinnyog.

2012. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja amugy ennek a karinak elég 300W
2012. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Aha kivettem, speakert nem tudom be kötni tùl rövid a kàbel, de usb-s hangszòròm van
2012. jan. 9. 16:15
 8/11 A kérdező kommentje:
Màsik kàbelel nem, de màsik monitorral igen, ugyan azt ìrja ki.
2012. jan. 9. 16:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Pedig az kell mert csak úgy tudjuk meg, hogy egyáltalán elindul-e az alaplap az usb hangszórón ne várd, hogy vinnyogjon sose fog.
2012. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy az alaplap nem ér hozzá valahol az alaplapi tartóhoz mert akkor ne várd, hogy elinduljon azt azért nézd meg.
2012. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!