Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A közeljövőben Notebook-ot...

A közeljövőben Notebook-ot szeretnék vásárolni. Milyet ajánlanátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy Asus notebook-ot néztem ki mégpedig ezt:

[link] Vélemény?

Minimum 150ezret szánnék rá max 160e esetleg 180e, de az a felső határ szeretném, ha AMD Liano processzor lenne benne, de ha Intel az se gond és minimum 1GB-s videókártya! És a Need for Speed - The Run fusson el rajta ha lehetséges, de minden ötletre nyitott vagyok! Az értelmes válaszokat előre is köszönöm! ArchiCAD AutoCAD nem bánom ha elfut rajta, illetve HD filmek (mkv fájlok) lejátszására képes lenne!


2012. jan. 9. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a Llano-s Asus szerintem jó lesz, főleg hogy még egy dedikált VGA-t is tettek mellé.
2012. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Két dolgot jó, ha gyorsan megjegyzel.


1. A grafikus teljesítmény a grafikus processzortól (GPU) függ, és nem (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) a video memória nagyságától. Semmi köze hozzá.


2. Bár ez nyilván szubjektív, de az NFSR borzasztó rossz játék. Rosszabb, mint az Undercover volt. Még a sávszélességet se éri meg, hogy lekalózkodja az ember.


Egyébként nem olyan rossz a linkelt gép, de nem a VRAM mérete miatt.

2012. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos nem vennék AMD-s processzorral szerelt laptopot.
2012. jan. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Inkább ezt.

[link]


vagy ezt,

[link]

[link]

2012. jan. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Liano proceszorokra nincs panasz

föleg egy 4 magos már nem semi

ha eben az van ajánlom hogy ved meg

2012. jan. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
+1 A Llano-ra.
2012. jan. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Toshiba ki van zárvaha 10 év garanciát adnának rá akkor se vennék azt, még ezt és ezt néztem:

[link]

vagy [link]

2012. jan. 10. 17:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdésbeliben 2 magos

meg utolsó asus ban is 2 magos de edigitalban elfogyott

a dell ben 4 magos viszont nemtudom hogy dedikált vga is van bene saját külön rammal?

persze nem muszáj de akor még job lene:)

dell honlapján lehet pontos dolgokat megtudn 4 mag Liano gpu n kivül van e külön vga is bene stb...

Dell igy ránézve égesz jónak tünik

viszont asus ban is látam régen 4 magos Liano kat persze lehet drágán...

2012. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!