Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ki ért a digitalizáló cuccokho...

Ki ért a digitalizáló cuccokhoz és Tv tuneres kártyák? Ha segítene valaki az Istencsászár lenne a szememben

Figyelt kérdés

Van egy ccd mini biztonsági kamerám és ennek a videó jelét szeretném géphez kötni.

Vettem hozzá egy LEADTEK EXPRESS CARD DTV2300H (DIGITÁLIS, ANALÓG) TV/FM TUNER KÁRTYA ( HYBRID ) kártyát.Nekem win7 64bitem van erre meg csak vista driver, de felment.Meg is jeleníti a kamera képét de nem vagyok annyira elégedett és nem tudom eldönteni, hogy maga a kamera nem tud jobbat vagy pedig csak a megjelenítésnél romlik a minőség.


Szeretném kihasználni a kamera tulajdonságait megmaradjon a felbontás meg a shuttert.

Ha mozgás van a kamera előtt akkor csíkozódik a kép gondolom ez a digitális átalakítás miatt.De az is lehet hülyeséget beszélek.

A kamera paraméterei: [link]

A videó csatlakozója: [link]


Ehhez vettem bnc-rca dugót, hogy bele menjen meg vettem egy rca-s-video dugót is hátha számít, de az eredmény ugyanaz.


Gondolom így digitális képet kaptam ezzel a megoldással.

De van a tv jelnek gondolom ez az analóg egy koax kábeles csatlakozója.

Ha azon keresztül csatlakoztatnám átmenne a jel és akkor már azt látnám amit a kamera tud vagy 100%-ban vagy, mi kellene ahhoz, hogy tökéletesen azt lássam amit tud?


Vettem még egy ilyen tunert is: AverMedia AverTV USB 2. 0


Ez meg elvileg xp driver tartozik azért feltuszkoltam win7-re elvileg megy is a szoftver, de se az rca csatival se az s-video csatival nem ad semmi képet.


Előre is köszönöm, ha van valami ötleted, tanácsod.


2012. jan. 10. 23:44
 1/2 _Jessy_ ***** válasza:
Leadtek + kamera jó megoldás, de ezek a kamerák nem képesek csodákra, egyébként nem jó a link :) de mind1. Szóval a tuner RCA bemenetére rakod, akkor olyan képet jelenít meg, amilyet kap a kamerától, tehát ott lesz a hiba. Megjelenítéshez pedig használj deinterlace filtert.
2012. jan. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy program: DScaler. Be lehet állítani vele mindent. Vannak hozzá szűrők is.
2012. jan. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!