Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom az Alesis io...

Deathstep kérdése:

Miért nem tudom az Alesis io 2 express usb-s hangkártyámat elsődleges hangillesztőnek beállítani?

Figyelt kérdés
Az alaplapi realtek van csak választhatóként, ha letiltom biosban, minden hang megszűnik ugyebár, de akkor sem tudom hozzárendelni az alesist, tegnap vettem, kérlek segítsetek! SOS! Bigthx érte!
2012. jan. 11. 08:51
 1/6 pcplatinum ***** válasza:
üdv állatába ilyen kütyüknek saját szoftveres beállításuk van az fent van a gépen?
2012. jan. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
örülök h reagáltál pcplatinum ^^ nos megvettem tegnap direkt kérdeztem a srácot a boltban, plug n play szal bármiféle gépbe csak bedugom és okés elvileg... hazamentem bedugtam telepítettem hozzáadott cubase-t , és szeretnémh a g ép ezt használja ne alaplapi fosht. sorry de egyenlőre semmi nem tudsz vmi megoldást? köszi
2012. jan. 11. 13:17
 3/6 pcplatinum ***** válasza:
op rendszer?
2012. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az is stimt win xp van, minden követelmény okés.
2012. jan. 11. 13:26
 5/6 pcplatinum ***** válasza:

Hangok és audio eszközökbe próbáltad?

ott lehet váltani persze ha megjelenik


vagy próbáld meg ezt [link]

2012. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, ezt nem mondták boltban este magamtól leszedtem felraktam, még egy asio-m lett ez az ő drivere igen, de a manuálban mint írtam azt írják amit most javasolsz hogy hangok -ban állítsam át, de ott csak az alaplapi realtek van, ha meg letiltom azt biosban akkor egyáltalán nincs semmi. valaki help megőrülök :D
2012. jan. 11. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!