Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem látom a DVD meghajtó...

Osváth Dávid kérdése:

Miért nem látom a DVD meghajtómat telepítés után?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 12:49
1 2
 1/14 pcplatinum ***** válasza:
Miről telepítettél és mit?
2012. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Újra telepítettem a gépem és lehet hogy letöröltem mert átpartícionáltam az egészet és nem figyeltem és valószínüleg letöröltem.

tsstcorp cddvdw sh-s202j ata device ezt keresi és hiába keresem a neten ott sem találom, csak mindenféle driverkereső programot.

2012. jan. 11. 13:08
 3/14 pcplatinum ***** válasza:

? Mit és hogyan particionáltál ?

És mivel?

2012. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Telepítés közben partícionáltam, mindent letöröltem és újra alakítottam, hogy csak egy c, és egy d, legyen.

Mert volt több partícióm is.és szerintem ott nem figyeltem és a dvd-t is kitöröltem.

2012. jan. 11. 13:19
 5/14 A kérdező kommentje:
leginkább az érdekelne, hogy honnan tudok drivert leszedni a (tsstcorp cddvdw sh-s202j ata device)ehez.
2012. jan. 11. 13:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kell driver, a windows beépített driverével megy. Ha nem, akkor valami nem jó a rendszeredben. Rakd újra nem buherált lemezről. A particionálást meg előzőleg kellett volna indézni GParted Live CD-ről, nem a windows telepítővel ökörködni.
2012. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A BIOS látja a DVD meghajtót?
2012. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hülyeséget kérdeztem, persze hogy látja, máskülönben nem tudtál volna telepíteni.

Az eszközkezelőben látod-e? Vagy csak kérdőjel van? Ha csak kérdőjel, a hardvert hozzá kell adni a rendszerhez.

2012. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 pcplatinum ***** válasza:

ma 14:05 jól kérdi bár ha ott lássa és gondolom lássa akkor már csak az a kérdés hogy a kérdező rakott e fel virtuális meghajtót a gépre ?

daemon tools és tsa i ??

2012. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
eszközkezelőbe csak kérdőjel van és ha frissíteni akarom az illesztőprogramot, nem talál hozzá.
2012. jan. 11. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!