Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az ipon drága. Honnan érdemes...

Az ipon drága. Honnan érdemes rendelni cuccokat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 15:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

[link]


Válogass :D

2012. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
nem hiszem,h szart raknának ösze,ha rendelnék mivelhogy gari van mindenre..felesleges lenne ha átbasznának nem?
2012. jan. 12. 16:21
 13/23 anonim ***** válasza:

Amúgy meg [link]


Iwayen is van 100k-ért 6970, és ott minden olcsóbb, proci, alaplap minden, eddig ott raktam össze a legolcsóbb konfigot.

2012. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
35%

Nem hiszed el h szart raknak össze?? :D

Ajánlom [link]

Ha ezek neked nem szarok akkor te nem vagy tisztába az infóval! :)))

2012. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
nem komplett konfigot vennék,hanem magam állytanám össze sebi
2012. jan. 12. 16:25
 16/23 anonim ***** válasza:
71%
Na ez az, ha te magad rakod össze, és nem ilyen előre összetákolt szutykot veszel, hogy vernének át? Úgyis azt adják a kezedbe amiért fizettél, persze mielőtt elhozod, le kell ellenőrizni, hogy megvan-e minden alkatrész, meg a garanciapapírokat is ellenőrizni. De szerintem ez magától értetődő, aki ezeket nem lépi meg, az meg is érdemli, hogy átbasszák. Amúgy meg csak egy fogyasztóvédelmi feljelentéssel kell fenyegetni ha szarakodnak, egyből megváltozik a hozzáállásuk (tapasztalat :D, nem ennél a boltnál, de szerintem mindenhol fosnak az ilyentől, főleg ha tudják Ők basztak el valami)
2012. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Azt tudom, csak mondtad h nem hiszed h szarok, pedig sajnos azok! Tápot ki se írják, aránytalanok!
2012. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
71%
Vásárlás előtt meg kell kérdezni a pontos specifikációt, vagy személyesen utánajárni. Ha szar, otthagyod ilyen egyszerű :D
2012. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
én iponról rendeltem kedden de még ma se jött meg de nem drága az ipon megnéztem a három oldalt mindegyiken +- 1-200 forint szóval szerintem nagyjából azonosak az árak!
2012. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan drága az ipon. Nem a bolttal van a baj, hanem most általánosságban is minden drága :S
2012. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!