Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan csatlakoztassam a...

Hogyan csatlakoztassam a (képcsöves) tévémet PC-re?

Figyelt kérdés

Egy samsung tv-ről van szó, a video kártyám pedig egy ATI Radeon HD4800-as, amin van s-video csatlakozó. Vettem egy svideo-scart kábelt (van egy jackdugója is a hanghoz) és csatlakoztattam mindent, ahogy kell. De ha bekapcsolom a gépet, egyszerűen nincs kép. A monitorom is be van dugva, de próbáltam anélkül is. Próbáltam úgy is hogy az oprendszerbe belépés után csatlakoztatom a tv-t, de semmi. Ha megpróbálom kiválasztani, mint második monitort, nem látja a gép hogy ez egy tv (nem tudom kell e neki, de csak a videokarimat írja ki) és ha kiterjesztem rá az asztalt elsötétül a monitor is.


Tudna valaki segíteni?


2012. jan. 12. 16:48
 1/3 anonim válasza:
ATi Catalyst Control Centerben kell állíts. TV észlelés kényszerítését kell ki pipálni. Bocs, de most nem vagyok gépnél, hogy részletesebben írjak. :e
2012. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem jött be. Még mindig nem látja a tv-t :(
2012. jan. 12. 17:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, és van XP-m meg win7-em. Szóval mindkettőn próbálkozom. De nincs eredmény
2012. jan. 12. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!