Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus F5SL típusú laptopom...

Asus F5SL típusú laptopom van! Az újra írható DVD-t gond nélkül megírja, a DVD-R típusú "rendes" DVD-nél ezt írja:A kezdősáv felírásánál probléma lépett fel vagy hasonló és egyik DVD sem jó. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Egyébként haveromnak is ilyen típusú laposa van és neki meg a lézerre ír ki valami problémát!:S
2009. máj. 25. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy egy adott csomag lemeznél ront az író vagy több márkájú lemezt is kipróbáltál. Ha egy csomag akkor a lemezek lesznek a rosszak vagy íród nem ismeri fel a lemez kódját és így nem tudja az író beállítani magát. A haverodnak is ezért írja ki a lézerkalibrálási hibát. Ha ez a baj próbálj más márkájú lemezt Verbatim-t tudom ajánlani az íróknak nincs vele gondjuk.

Ha több fajtát is kipróbáltál akkor haldoklik az író.

2009. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a helyzet,hogy több fajtát is próbáltam már.

Haldoklik az íróm?:S

Jó hogy még egy éves sincs a laptop és már haldoklik az író,amikor talán 30 lemezt ha kiírtam:S

Köszi

2009. máj. 25. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért még kipróbálhatod az eltávolítását, és újra felismertetését...az eszközkezelőben, hátha segít...
2009. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!