Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol, illetve hogyan tudom...

Szabó Gy kérdése:

Hol, illetve hogyan tudom megnézni, hogy az adott alaplapon van-e etron vezérlő vagy sincs?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Így hívják az USB3.0-a vezérlőáramkörét. Ha van rajta USB3.0, akkor van, ezt meg az alaplapod gyártójának az oldalán megtalálod, ha nincs hozzá kézikönyved...
2012. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Panda Péter ***** válasza:
30%

"Ha van rajta USB3.0, akkor van" ez nagy tévedés, nem minden USB3 vezérlő Etron. az asus, msi, és újabban az asrock is kerüli.


kérdező: a gyártó honlapján a részletes specifikációknál mindig feltüntetik a vezérlő chip típusát.

2012. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen már meg is néztem.Köszönöm.
2012. jan. 13. 15:10
 4/7 anonim ***** válasza:
És nem minden USB3 Etron vezérlő rossz.
2012. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es Tudnád egy kicsit részletesebben?

Köszönöm

2012. jan. 13. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Elmondom, hogy nekem ez az Asrock Z68 Pro3 alaplapom van és ez is ETRON chipes teljesen jó semmi baja nincs. Nem minden USB eszköznél jön elő a hiba. Az alaplap specifikációjába meg tudod nézni, hogy ETRON chipes.


Például az én lapomon így írja.

2 x USB 3.0 ports by Etron EJ168A, support USB 1.0/2.0/3.0 up to 5Gb/s


[link]

2012. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
PROHARDVER! Ott már többen írták hogy nem tapasztaltak hibát az USB3 ETRON vezérlőnél. Én csak azt mondtam, hogy nem minden USB3 Etron vezérlő rossz.
2012. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!