Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi okozhatja a játék lefagyást...

Mi okozhatja a játék lefagyást ha nem az alábbiak?

Figyelt kérdés

mindig lefagy pár perc után,de addig is némelyiknél elsötétül a kép majd vissza jön,alábbiak miatt nem valószínű.

oprendszer,ramok,proci,driverek,a vga integrált tehát azt nem tudom cserélni.Ha ezek közül minden jó,akkor mitől lehet még?


2012. jan. 13. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
bad sector pl
2012. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
alaplap, IDE kábel...
2012. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elsötétül a kép és visszajön -> Ez TDR-re utal. Azt mondod, hogy integrált a VGA. A hűtése milyen? Talán túlmelegedés.
2012. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szabó Gy ***** válasza:
Egy alapkérdés.Ventilátor takarírás? Én anno benyaltam,azóta többet foglalkozok a tisztántartással.
2012. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
takarítással nincs gond elég gyakran pucolom,hűtéssel próbáltam egy olyant hogy levettem az odlalát oda nyomtam neki a szoba ventillátort és maxon fújattam és ugyan ezt csináltam,akkor lehet még alaplap is hibás és a kábelok is?
2012. jan. 13. 15:33
 6/10 A kérdező kommentje:
esetleg hdd hiba is valószínű lehet?
2012. jan. 13. 15:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, de az első válasz is erről szól...
2012. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen köszi,csak most begyűjtöm az elképzeléseket és holnap átkullogok az amatőr szerelő haverhoz neki van minden ilyesmije és letesztelgetem a dolgokat.
2012. jan. 13. 15:41
 9/10 A kérdező kommentje:

okozhatja ezt olyan dolog hogy a táp házilag lett alaplaphoz alakítva? vagy is nem volt rajta egy olyan dugo ami kellett volna az alaplapnak,és egy rossz tápról levágtuk,ezen megbontottuk a megfelelő színű kábeleket és rácsatlakoztattunk egy ilyen dugót,egész konkrétan erről van szó,képen bekarikáztam.

[link]

2012. jan. 13. 17:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a processzort látja el árammal.
2012. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!