Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenti gép megéri 280e ft. T...

Lenti gép megéri 280e ft. T szállítással együtt?

Figyelt kérdés

szóval nevelő apám megérte húgom pasiját hogy állítson össze nekünk egy új gépet monitorral együtt max 280.000 ft-ért. Ő ezt ajánlotta (Nekem játékra kell, nevelő apámnak pokerre, húgomnak photoshop stb.)


azt mondta hogy ha hosszú távra akarunk időt álló konfigot akkor ezt ajánlja [link]


vélemény?


2012. jan. 14. 14:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
a memóriából azt mondta hogy elég a sima kingmax 1333Mhze-es szóval nem a corsairal lenne!
2012. jan. 14. 14:22
 2/14 mate0117 ***** válasza:

1 szó:

fasza


már ha a kingmax memória lesz :)

+ megvárnám amíg lejjebb megy a hhd-k ára és esetleg beletennék egy ssd-t is bár ez már nem biztos hogy belefér a keretbe...

2012. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Igen elég a sima 1333Mhz-s modul is.

Amúgy jó a konfig.

A monitornak mindjárt utána nézek.

2012. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
rendben köszi mennek a zöld pacsik : ) a ramot véletlen raktam bele mert küldte a linkeket hogy miből mit és pont láttam azt a ramot azt megnéztem kérdeztem hogy mivel tud többet azt mondta hogy kicsit gyorsabb de azt én nem veszem észre meg van rajta szexi piros hűtőborda és véletlen raktam bele :D
2012. jan. 14. 14:28
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Ez tényleg jó gép, egyedül az a TN paneles monitor nem tezsik benne, ha hozzá tudnál még tenni egy ötezrest, ez az IPS paneles sokkal jobb lenne:

[link]

2012. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát monitor az majdnem "mindegy" mert a mostani crt monitor után bármelyik led vagy lcd monitor megváltás lesz
2012. jan. 14. 14:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát igen Sylar jól mondta egy IPS paneles jobb lenne.
2012. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
közbe megint beszéltem vele azt mondta hogy hallgassak rátok mert ő monitorokhoz nem nagyon ért ha azzal a rammal és mintorral nézem akkor mindennel együtt 285 lenne mondta hogy a gépen magán már nem sokat lehet spórolni esetleg 500gb.os hdd.vel ha belefér a 285 akkor marad minden csak a monitor más ha nem akkor kisebb hdd ezzel a monitorral megy mindenkinek a pacsi köszönöm a segítséget : )
2012. jan. 14. 14:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Jó monitor az ips! jó a látószöge és a legjobb a megjelenítése,tehát azt vegyél! :)
2012. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én nem nec optikai meghajtót vennék, inkább plextor
2012. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!