Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék vásárolni egy hp...

Symba3 kérdése:

Szeretnék vásárolni egy hp compaq 1520 tipusú 15-ös tft monitort,8500ft-ért, szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
Nekem ehhez kell még táp vagy valami? Nem vagyok járatos ilyen téren.
2012. jan. 14. 19:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Na semmi válasz?
2012. jan. 14. 20:37
 2/5 lordsithlord ***** válasza:

Külső táppal rendelkezik, tehát ha az nincs hozzá, akkor problémás lesz használnod.


Felbontása elég kicsi (maximum 1024x768), elég öreg típus (2003-as), ráadásul piszok magas a válaszideje (35ms). Cserébe viszont tagadhatatlanul nem fogyaszt sokat (max. 31W).


Én mint informatikus nem venném meg, mert a magas válaszidő rettenetesen zavaró használat közben (pl. filmnézéskor kockásodást okoz), ráadásul egy 8 éves monitor már lutri kategóriába sorolható.

2012. jan. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mennyiért vehetek hozzá külső tápot?
2012. jan. 16. 23:21
 4/5 lordsithlord ***** válasza:
Az a baj, hogy nem is valószínű, hogy kapsz hozzá, legalábbis eredetit nem hinném. Mivel azt nem tudom, hogy milyen csatlakozójú és erősségű táp kell hozzá, nem tudom megmondani, hogy lehet-e valamilyen univerzális tápos megoldással használni (bár ez a HP-nél nem igazán jellemző, hogy megoldható lenne).
2012. jan. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt egy webáruházból venném, már le is adtam a rendelésem. A termékismertetőben nem írták hogy kell hozzá táp és hogy van e hozzá. Szerdára küldik le, szerinted visszamondjam??
2012. jan. 16. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!