Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség! Toshiba 750GB külső...

Segítség! Toshiba 750GB külső vinyó, rengeteg bad sector kevés kondíció! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy Toshiba 750GB külső vinyót ami egy Tevion 2,5-es házban van. 3.0-ás USB-s. Olyat csinált rengetegszer, hogy rácsatlakoztattam a gépre bejött a Sajátgépbe a vinyó kattogott egyet a vinyó és ledobott, és folyamat ezt csinálta.A gépbe 2.0-ás hub van. Aztán utána észrevettem, hogy HDSentinel kondíciónak 128 hibás szektort ír ki, 23 %-al. Partition Magic-el töröltem az egész partíciót róla, újraformáztam, de ugyan ugy rossz... Mit lehet vele csinálni? Nem szeretném a kukába dobni a 20ezer Ft-ot + kb. 370 GB adatom van rajta. Garanciális még ALDIBA lett vásárolva, de nincs már nekik cseretermék...
2012. jan. 15. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha garanciális akkor hiába nincs már nekik cseretermék akkor is javitani kell. Vagy nekik el elküldeni a szerviznek vagy neked. De a szervizbe is cserélni fogják.
2012. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!