Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Help! Melyik jobb alaplap?

Help! Melyik jobb alaplap?

Figyelt kérdés

melyik kiemelkedő alaplap ? Asrock, Gigabyte, Asus, Msi ?

vásárlás elött vagyok, 20-25 ezer ft között tervezem alaplapra. Gigabyte-rol jót halottam, hogy az az egyik legjobb, de valaki aztmondta Asrock. szerintetek ? tapasztalat?


2012. jan. 16. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a gigabyte a legjobb. De nekem 5 évig volt asrockom azzal se volt semmi baj.De ezek közül szerintem mindegyik jó márka
2012. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jenci ***** válasza:
Ez nézőpont kérdése.Én a saját tapasztalatomból kiindulva a Gigabyte és az Asus alaplapot javaslom.Ha pedig eme kettő között kellene választani,akkor nem tudnék csak szimpátia alapján.Hangsúlyozom,hogy az MSI is jó,de nekem ezekkel van tapasztalatom.
2012. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Giga mostanában pont hogy nem túl jó, régebben jobb volt. Most az Asus és az MSI nagyon jó, meg az ASRock, de azok közül csak olyan amin nem Etron USB3 vezérlő van.
2012. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem van Asus alaplapos és Gigabyte alaplapos gépem. Szerintem a Gigabyte alaplap jobb.
2012. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sylarnak igaza van, a Gigabyte csak régebben volt jó, most már egyre lejjebb ad a minőségből. Az Asus és az MSI az megbízható, de az Asrock is kezd feljönni az utóbbi időkben.
2012. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, a Giga alaplapban, meg most már mindenben, nem túl jó minőségű.
2012. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hmm értem! kösz a hasznos infókat! akkor szűkítem majd a válogatást Gigabyte kilőve, Msi meg nem kimondottan jön be, Asrock vagy Asus között szétnézek, mondjuk Asrock valahogy szimpatikusabb, de nehéz választani, mindegyik ugyanolyan jó kb :D meg ahogy láttam valamelyikbe integrált HDmi/Dvi is van :)) elég új ez számomra, mivel régen néztem már szét alaplapoknál, és azóta történt egy jópár fejlesztés. na és miért nem jó az usb3as ? valaki írta hogy azt ne..
2012. jan. 16. 17:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Az Etron USB3 eléggé szarul működik. Persze aki élvezi az esetleges kék halált annak mindenképp ajánlom.

Am jól teszed ha gigát kilövöd, az MSI ma már elég jó ahogy az ASRock is. Talán az ASUS még mindig viszi a prímet.

2012. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
asus 4 évig semmi bajom nem volt vele mai napig se :D
2012. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!