Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretném ezt a kártyát...

Szeretném ezt a kártyát megvenni, szerintetek a hűtése rendbe van? Minden oké vele?

Figyelt kérdés
Vélemények és amit tudtok írjatok le, mást, jobbat nem veszek mert ezt olcsón megkaptam és itt pont.
2012. jan. 17. 16:00
 1/7 A kérdező kommentje:
2012. jan. 17. 16:00
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem még túl is lő a célon. Átszámítva 10000 forint lenne, szerintem tűrhető ár érte, még ha picit koros is. Jobb mint amit újonnan ennyiért kapsz azt hiszem.

Gondolom használtan veszed, szóval azért próbáld ki ha van rá lehetőség.

2012. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a hűtőnek meg van egy olyan is vezetéke azzal majd hogy boldogulok?
2012. jan. 17. 16:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel nincs elterjedt szabvány a videókártyák hűtőjének csatlakoztatására, ezért az utángyártott hűtők, mint ez is, inkább az alaplapi 3 tűs kivezetéseket használják. Erre ügyelj, hogy legyen hová csatlakoztatnod. (ugyan ezt használják a házba szerelhető ventilátorok is) Ehhez érdemes lehet még beszerezni egy Zalman FANMATE 2-t is, de nem létszükséglet, csak kényelmi extra.

[link]

2012. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megnézed kérlek hogy az én alaplapomba van-e ilyen 3 tűs hely? amibe bele tudom csatlakoztatni a kártya vezetéket.


[link]

2012. jan. 17. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:
A specifikációk szerint van 1db "Chassis Fan Header", a kép alapján pedig ott van az IDE foglalat mellett. De ha van már rákötve ventilátor, akkor fel kell szabadítanod a csatlakozót.
2012. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
DANKE SCHON!
2012. jan. 17. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!