Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I5-2500k-nal internetnel,...

I5-2500k-nal internetnel, filmnel, csak a procis videokartya mukodik?

Figyelt kérdés

es jateknal hasznalja a videokartyat

vagy csak azok a gepek hasznaljak a proci videokarijat filmre, netre amelyiknek az alaplapjaban is van beepitett videokari es kimenet


bocsi de nem vagyok vele tisztaban es nem is igen ertem az egeszet, csak tudom hogy vannak olyan procik es alaplapok amibe van beepitett integralt videokari es azt netre filmre hasznalja, kep alkotasra



2012. jan. 18. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha olyan alaplapot veszel ami tudja a Virtu-t, azzal lehet úgy megoldani hogy csak játékra használja a dedikált VGA-t, másra az integráltat.

De ez kicsit visszafogja a VGA teljesítményét is, pár százalékkal.

2012. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor ahoz, olyan alaplap kell, igy marad a vga kartya netre es filmre is, nem csak jatekra, es igy nem lassitja a vga-t
2012. jan. 18. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
A te processzorodnál van egy grafikus mag a lapkán. Ez akkor működik amikor a rendszer nem érzékel külön videó kártyát. Ha hibás vagy nincs benne akkor automatikusan átvált a processzor-ban levő magra. Ha van bent videókártya és felismeri akkor az dolgozik, és a CPU-ban levő mag pedig pihen. A sima lapoknál úgy van hogy ha van bent kártya akkor az működik, ha nincs akkor meg az alaplapba integrált kártya, újabbaknál a prociba integrált.
2012. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ertem, tehat ha a video karim a szervizben van, attol tudok netezni,a prociban levovel
2012. jan. 19. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
persze
2012. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!