Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most vásárolt 22" monitorom...

Most vásárolt 22" monitorom 59-60Hz-en megy csak és nagyon zavaró a szememnek. Akinek van ilyen problémája tudna segíteni mivel lehetne jobb?

Figyelt kérdés
monitor lcd tft hz
2012. jan. 19. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
tudtommal nem nagyon lehet feljebb húzni, főleg a 22"-os monitoroknál a felbontás miatt:( vagy próbál ki más felbontásokat;) üdv;)
2012. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Zavaró a szemednek? Na ne már...

Az LCD-nél ez a képfrissítés teljesen más mint a régi CRT monitoroknál, itt 60Hz-en is tökéletesen vibrálás mentes a kép, hogy zavarhat téged ez? Nincs is ami zavarjon.

2012. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
a háttérvilágítás 20 kHz-en megy kizárt hogy ezt bárki észrevegye.
2012. jan. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
LCD fixen 60Hz-en megy, hiába állítod át és ha vibrál, akkor az nem a frissítés hibája ... :-P
2012. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

mi zavaró a szemednek?

mondjuk az fps-eknél ha forogsz akkor homályosan ugrál a képernyó oldalsó része?

ettől én is szédültem régen de egy új videókártya megoldotta...

50-60 fps-nél már nem lenne ilyen bajod...


de milyen géped van és mi az ami zavar?

2012. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A menüben kicsit lejjebb vettem a brightnesst és valami Preset: 6500 at 7500re tettem, így már sokkal jobb lett.Igazából a régi monitorom fakóbb volt és lehet meg kell szokni a szememnek hogy minden élesebb stb.
2012. jan. 19. 13:21
 7/8 anonim ***** válasza:
nyomd meg az auto gombot
2012. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Marczi ***** válasza:
Véletlenül nem analóg kimeneten kötötted a monitort a géphez? Ha igen - és van rá lehetőséged - tedd át digitális csatlakozóra. Ha nem megy, akkor esetleg próbáld meg a monitort UPSre kötni.
2012. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!