Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy 7.1-es hangkártyát...

Ha egy 7.1-es hangkártyát veszek tudom használni 2.1-hez attól függetlenül? A hangkártya mennyiben befolyásolja a hangminőséget? Milyen jó minőségú hangkártyák (2.1) vannak 20e forintig?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszaitokat<3333
2012. jan. 19. 15:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Persze hogy tudod egyszerűen beállítod a hangkártyát stereo-ra.

A hankártyák minőségét csak akkor fogod észrevenni ha valami Tényleg jó minőségű hanfalat használsz rajta ilyen 2000 Ft-os GENIUS hangfalhoz kár hangkártyát venni mert akkor is dobozhangja lesz :D


[link]

Ez elég jó minőségű hangkártya és elég olcsó a másik feléből meg vennék valami jó hangfalszettet hozzá :)

2012. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Viszont azt elflejtettem megkérdezni ogy milyen alaplapod van vagyis ha újabb fajta és azon van 7.1-kimenet akkor abból a 20 pénzből inkább vegyél hozzá egy 5.1 hangfalszettet talán egy fadobozos genius kijön annyiból és azért nem is rossz
2012. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

[link]


ilyenem van, ez milyennek számít?

az alaplapi hangkártyát használom asszem(lehetséges ilyen?)

még régebben amikor a bátyjámmal közös gépünk volt ő neki volt vmi jó hangkártyája és akkor nem ez a hangfal volt hanem más, de kb 3× hangosabb volt ugyanolyan hangerőn ugyanaz a hangfal,csak más kártyával, ez létezhet?xd


bocs, de nem értek ehheZ:D

2012. jan. 20. 14:51
 4/18 A kérdező kommentje:
ja és köszi a válaszod, felpontoztalak!:)
2012. jan. 20. 14:52
 5/18 anonim ***** válasza:

Hmm ez elég jó kis szett

Persze hogy lehetséges :)

Lehet hogy a bátyád kártyájában nagyobb erősítő volt azért volt hangosabb ugyan ezzel a hangfallal

Viszont ha hangkarit akarsz cserélni nyugodtan veheted amit belikeltem és fog működni 2.1-ben :)Valószínőleg a hangerővel sem lesz gond mivel elég jó az ASUS XONAR kártya

2012. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
bár ezt nem igazán értettem :D nem ez ahangfal volt hanem más, de kb 3× hangosabb volt ugyanolyan hangerőn ugyanaz a hangfal,csak más kártyával, ez létezhet?xd
2012. jan. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
és akkor szerinted ettöl jobb lesz a hangfal 1 kicsit, vagy lehet h nem?:D
2012. jan. 20. 15:19
 8/18 anonim ***** válasza:
hát ha nem ez a hangfal volt de ugyan azon a hangerőn ugyan az a hagfal akkor lehet xD :D
2012. jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

bár ezt nem igazán értettem :D nem ez ahangfal volt hanem más, de kb 3× hangosabb volt ugyanolyan hangerőn ugyanaz a hangfal,csak más kártyával, ez létezhet?xd


hát, hogy más hangfal volt nem pedig ez amit most mutattam:D de más hangkártyával volt használva, és a hangfal tekerője mindkét esetbe ugyanaz marad, és a jobb hangkártyával hangosabban szólt:D remélem mostmár érthető

2012. jan. 20. 15:26
 10/18 anonim ***** válasza:

Nah így már értem :D

Persze előfordulhat hogy hangosabb másik hangkártyával

2012. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!