Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy jó számítástechnikához...

Egy jó számítástechnikához értő hardvereket szerelő, mesterember érdekelne Kisvárda-Záhony környékéről?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung HD400LD típusú PATA-s merevlemezem amit valószínűleg a régi silány tápom tett tönkre.

A vinyó pörög de a gép nem látja csak nagy ritkán, ezt kellene valahogy orvosolni vagy megnézni, hogy menthető e a winchester!!!

Meg lenne egy Epson DX4400 Stylus típusú nyomtatóm be kellene állítani rajta a fejeket meg ilyenek!!!

Ha valaki tud ajánlani ilyen szerelőt írjon, köszönöm!!!


2012. jan. 20. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

merevlemezek mentése horibilis összegekbe kerül 100ezrek (akár fél millió)

ha tönkre ment és nincs rajta fonos adat anak csak örülhetsz de megmenteni nem lehet ugy hogy használhatóvá tedd

nyomtatos fejeket biztos betudja majd állitani egy kicsit hozáértö is

nincs ott szerviz sehol? valami nagoynbb városba csak eltudsz meni a környéken és ott ..?

2012. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van szerviz, csak kíváncsi voltam, hogy kit ajánlanak, mert jó szakemberhez szerettem volna vinni!
2012. febr. 10. 16:35
 3/4 anonim válasza:
Van rá léd én megcsinálom csak egy kicsit drágán.
2012. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még azt sem tudod mi a baja és már drága??? :D
2012. febr. 12. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!