Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia GeForce 9500GT, ez még...

Nvidia GeForce 9500GT, ez még jó videókártya az újabb játékokhoz (2011,2012), vagy kezd már elavulni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 21:16
1 2 3 4
 31/32 Wordneemig válasza:

Szasztok!

Elősször is!

Jó grafikához nem elég a nagy videokártya, mert kell mellé még megfelelő mennyiségű memória és erős processzor a nem grafikus számításokhoz, hogy levegye a terhet a videokariról és memóriáról!

A 9500 gt videokártyámmal médium graffal toltam végig a deep speace 3-t, medium graffon toltam a Gta 4 et.

És mindehhez nem kellet más mint egy erős 4 magos proccesszor, esetemben egy q8200, ami teljesítményben odaver néhány I5-nek is! És nem a statisztika a fontos hanem az hogy jól cooperáljanak a dolgok egymással!

Pl integrált nvidia alaplapos configba ne vegyél ati kártyát vagy csx ramot gigabite alaplapba mert müködik de nem az igazi! Ja és érdemes aláírt vagyis dedikált videokártyát venni, mert lényeges stabilabbak, jobb teljesítmény mellett! Lehet hogy elavult a gigabite 9500GT de a dx 11 en kívül mindenben ott van! Ha meg váltani kell sosem szabad a legjobbat megvenni, mert a teljesítmény miatt bizony a tartósságot veszítjük el!


Üdv:

2014. márc. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
ez aztán inó volt a javából.. ha nem írod le nem is tudjuk meg. amiket írtál azok amúgy igazak nagy részben bár azért hogy az i5 szintnél jobb mag az első generációs i5 prociknál pl i5 -560 aminek csak 2 mag +2 logikai szála van. én igazából itt csak annyit akartam le írni hogy dx 10 es vga manapság már nem elég aki csak ilyen koca játékos és néha néha valami régebbi gamet vesz elő mondjuk ilyen 2010-11 ig megjelent játékot és kb 1024x768 vagy 1280x1024 es képfelbontáson tolja annak nem kell cserélni . de aki mai játékokal akar játszani annak elengedhetetlen egy belépő szintű alsó közepes vga és itt nem a több 10 ezres videó kártyákról van szó ! ha nem 20-40 ezer köztiekről is itt megoszlik használt-új ár. mert úgy ehasználtan soxor 10 ezrekkel olcsóbban megkapjuk vagy picit régebbi dx 11 -es vga mint pl a hd 6970 sem rossz még használt ára 30-33 ezer ennyiért meg max újonnan kapsz egy hd 7770 kártyát szval itt senki sem azt mondta hogy a legjobb !! a legjobb az kb 300 ezer forint .. szval a 100 k alatti kártyák közel sem a legjobbak de elég jók arra hogy tartós ideig elég legyen pl 3 -4 évig kompromiszumokkal ..
2014. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!